“PES 2018” pasurohet me dy legjendat e Gjermanisë
13/03/2018 12:13

Oliver Kahn dhe Lothar Matthaus, dy legjendat e kombëtares gjermane të futbollit, do të vijnë së shpejti në video-lojën “Pro Evolution Soccer 2018”.