Fitoi 105 milionë paund/ Të nesërmen sërish në punë me kamionin e vjetër
08/12/2019 10:47

Ndërtuesi britanik që fitoi 105 milionë paund në lotari, i është rikthyer punës. 42 vjecari modest Steve Thomson është fotografuar duke ngritur kuti e duke ngarë të njëjtin kamion të vjetër.

Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe… Policia serbe ndalon Top Channel – Gjurmë Shqiptare
27/01 10:05
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 25 Janar 2020
27/01 10:04
Djemtë kundër njëri-tjetrit, arsyeja janë vajzat PËRPUTHEN “E Diell”, 26 Janar 2020
27/01 10:02
Rrëzohet keq moderatorja në mes të programit | Pop Culture 3
26/01 10:09
Top Talent 3 Backstage – 24 Janar 2020
25/01 09:48
Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës e Baton Haxhiut dhe debaton ashpër me analistët
24/01 09:50
Haradinaj shpërthen në akuza ndaj Ramës: Donte ndarjen e Kosovës, vepron me paturpësi
24/01 09:50
Edicioni Informativ, 23 Janar 2020, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
24/01 09:50
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
23/01 09:48
Episodi i Plotë/Soirée, Nata e Durrësit, 22 Janar 2020
23/01 09:45
Edicioni Informativ, 22 Janar 2020, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
23/01 09:45
Historia e martesës së burrit me dy gra, si bashkëjetonin 3 persona – Shqipëria Live,21 Janar 2020
22/01 09:41
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 09:40
Nëna, dhunë “kafshërore” ndaj vajzës së mitur, përse nuk kishte larë enët – 20 Janar 2020, Pjesa 2
21/01 12:19
Dhuna në familje, e mitura kërcënon se do t’i japë fund jetës
21/01 12:14
Henriku eleminohet!Trazohen ujërat në Për’puthen, konkurrenti sfidon djemtë E Diell, 19Janar 2020
20/01 10:55
Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë – Gjurmë Shqiptare
19/01 10:17
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020
19/01 10:16
Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë – Gjurmë Shqiptare
19/01 10:16
Ceremonia mortore e aktorit Xhevdet Ferri – Shqipëria Live, 17 Janar 2020
18/01 09:58