Parashikimi i frikshëm i Alfred Cakos, zbulon luftrat që nisin së shpejti! Plas sherri në studio
22/04/2024 09:37

Rubrika: Edi Manushi, Alfred Cako, Milaim Zeka, Belinda Dragoti, Albatros Rexhaj, Bledi Mane Këtë javë në emision trajtojmë disa tema aktuale. Në Kosovë vrasja e grave, disa informacione te fundit te Milaimit. Konflikti Iran-Izrael, Cako tregon se si do vazhdojë historia. Lufta e hapur e Ilir Metes me SPAK.

Roela vesh fustanin e nusërisë në Përputhen – Ep. 170 Përputhen 20/05/2024
21/05 09:26
Nga fituesi, tek takimi me burrin, veshjet dhe ankthi, flet Françeska – Shqipëria Live
21/05 09:26
Edicioni Informativ, 20 Maj 2024, Ora 19:30
21/05 09:24
Publikohen mesazhet me Erjola Doçit dhe Romeo Veshaj: Dua të martohemi bashkë! – E Diell
20/05 09:11
Alfred Cako zbulon çfarë fshihet pas rënies së euros! Një planet po i afrohet tokës – E Diell
20/05 09:10
“Puthe ose grise”- Çfarë i bën Erjola Doçi fotos së Romeo Veshaj? – E Diell
20/05 09:09
Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
19/05 09:09
Edicioni Informativ, 18 Maj 2024, Ora 12:00
19/05 09:08
Shqiptari që vrau shqiptarin Marko Boçari – Gjurmë Shqiptare
19/05 09:08
Kjo nuk pritej, Klaudia puth në buzë Xhebron – Ep. 169 Përputhen 17/05/2024
18/05 09:29
“BOMBAT” e Karamuços: 2 drejtues të lartë policie mes të arrestuarve, ka emra të tjerë… – Top Talk
18/05 09:29
Mes tragjedisë dhe komedisë së Rita Lati: Sa më e ashpër dhuna aq më i fortë buzëkuqi!
18/05 09:28
Klaudia ikën nga takimi, Xhebro e kthen me zor – Ep. 168 Përputhen 16/05/2024
17/05 09:49
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 19:30
17/05 09:48
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 12:00
17/05 09:48
Klaudia dhe Roela përplasjet e vazhdueshme të egos – Ep. 167 Përputhen 15/05/2024
16/05 09:51
“TRAGJEDIA E BUNËS” – Orët e fundit të Almës dhe 3 fëmijëve, misteret e ngjarjes – Inside Story
16/05 09:51
Edicioni Informativ, 15 Maj 2024, Ora 19:30
16/05 09:50
E paprecedentë/ Buçi dhe Çeti përjashtohen nga studio – Ep. 166 Përputhen 14/05/2024
15/05 09:20
Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 15:00
15/05 09:20