Edicioni Informativ, 22 Prill 2024, Ora 19:30
23/04/2024 09:54

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Erika mollë sherri mes Roelës dhe Muratit – Ep. 175 Përputhen 27/05/2024
28/05 09:27
Egla, Juli dhe Heidi në një intervistë si kurrë më parë – Shqipëria Live
28/05 09:27
Çfarë nuk u pa në tapetin e kuq, përplasje, lot e përqafime – Shqipëria Live
28/05 09:26
Ekskluzive! Egla Ceno flet pas fitores. Ç’ndodhi me Romeon në prapaskenë? – E Diell
27/05 09:26
Alfred Cako: Ja qëniet e tjera që jetojnë poshtë nesh, do nisi luftë e re, ja ku! – E Diell
27/05 09:26
Nis She’s on top, sozia e Megi Pojanit dhe një konkurrente e virgjër? Episodi 1 – E Diell
27/05 09:25
E papritur! Mevlani rrëfen mallin, Livia deklaron dashurinë mes lotësh – S’e Luan Topi
26/05 09:04
Livia s’ndal lotët për Mevlanin, i kërkon publikisht… – S’e Luan Topi
26/05 09:03
Livia qan me dënesë për Mevlanin, arsyeja e ndarjes! Sekreti i Rikes – S’e Luan Topi
26/05 09:01
Xhelozia mes vajzave arrin kulmin në Përputhen – Ep. 174 Përputhen 24/05/2024
25/05 09:12
Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother VIP – Shqipëria Live
25/05 09:12
24 orë nga Finalja e BBV, studio kthehet në tifozeri! Habisin familjarët me deklaratat
25/05 09:12
Ky është takimi me i keq në historinë e Përputhen – Ep. 172 Përputhen 22/05/2024
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 15:00
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 19:30
23/05 09:41
Çfarë e trazoi studion sot?! Debate të ashpra mes djemve – Ep. 171 Përputhen 21/05/2024
22/05 09:23
Ilnisa Agolli i përgjigjet Meritonit për bebushin dhe martesën! “E çmoj, e duartrokas”! – Wake Up
22/05 09:22
Edicioni Informativ, 21 Maj 2024, Ora 19:30
22/05 09:21
Roela vesh fustanin e nusërisë në Përputhen – Ep. 170 Përputhen 20/05/2024
21/05 09:26
Nga fituesi, tek takimi me burrin, veshjet dhe ankthi, flet Françeska – Shqipëria Live
21/05 09:26