Ekskluzive: Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, dhurata e parë për bebushin…
20/04/2024 09:13

Një program nga Bora Zemani ku bëhen bashkë njerëz me profile të larta në profesionet e tyre për të shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal. Shumë të qeshura, muzikë dhe argëtim 🍒 Çdo të premte, ora 21:00 Autore/Moderatore: Bora Zemani

Klaudia i nxjerr bisedat Xhebros me një vajzë, që i premton shtëpi – Ep. 176 Përputhen 28/05/2024
29/05 08:59
Top Channel/ “After Party” BBV3 bëri bashkë ish-banorët dhe VIP-at, çfarë nuk u pa gjatë festës
29/05 08:59
Edicioni Informativ, 28 Maj 2024, Ora 15:00
29/05 08:58
Erika mollë sherri mes Roelës dhe Muratit – Ep. 175 Përputhen 27/05/2024
28/05 09:27
Egla, Juli dhe Heidi në një intervistë si kurrë më parë – Shqipëria Live
28/05 09:27
Çfarë nuk u pa në tapetin e kuq, përplasje, lot e përqafime – Shqipëria Live
28/05 09:26
Ekskluzive! Egla Ceno flet pas fitores. Ç’ndodhi me Romeon në prapaskenë? – E Diell
27/05 09:26
Alfred Cako: Ja qëniet e tjera që jetojnë poshtë nesh, do nisi luftë e re, ja ku! – E Diell
27/05 09:26
Nis She’s on top, sozia e Megi Pojanit dhe një konkurrente e virgjër? Episodi 1 – E Diell
27/05 09:25
E papritur! Mevlani rrëfen mallin, Livia deklaron dashurinë mes lotësh – S’e Luan Topi
26/05 09:04
Livia s’ndal lotët për Mevlanin, i kërkon publikisht… – S’e Luan Topi
26/05 09:03
Livia qan me dënesë për Mevlanin, arsyeja e ndarjes! Sekreti i Rikes – S’e Luan Topi
26/05 09:01
Xhelozia mes vajzave arrin kulmin në Përputhen – Ep. 174 Përputhen 24/05/2024
25/05 09:12
Zbulohen detaje nga finalja e madhe e Big Brother VIP – Shqipëria Live
25/05 09:12
24 orë nga Finalja e BBV, studio kthehet në tifozeri! Habisin familjarët me deklaratat
25/05 09:12
Ky është takimi me i keq në historinë e Përputhen – Ep. 172 Përputhen 22/05/2024
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 15:00
23/05 09:42
Edicioni Informativ, 22 Maj 2024, Ora 19:30
23/05 09:41
Çfarë e trazoi studion sot?! Debate të ashpra mes djemve – Ep. 171 Përputhen 21/05/2024
22/05 09:23
Ilnisa Agolli i përgjigjet Meritonit për bebushin dhe martesën! “E çmoj, e duartrokas”! – Wake Up
22/05 09:22