Erika ja kë zgjedh këtë javë në takim – Për’puthen Prapaskena
21/04/2024 09:02

Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime.

Blero befasohet nga Afrona në studio! ARSYEJA e fortë e ndarjes… – S’e Luan Topi
19/05 09:09
Edicioni Informativ, 18 Maj 2024, Ora 12:00
19/05 09:08
Shqiptari që vrau shqiptarin Marko Boçari – Gjurmë Shqiptare
19/05 09:08
Kjo nuk pritej, Klaudia puth në buzë Xhebron – Ep. 169 Përputhen 17/05/2024
18/05 09:29
“BOMBAT” e Karamuços: 2 drejtues të lartë policie mes të arrestuarve, ka emra të tjerë… – Top Talk
18/05 09:29
Mes tragjedisë dhe komedisë së Rita Lati: Sa më e ashpër dhuna aq më i fortë buzëkuqi!
18/05 09:28
Klaudia ikën nga takimi, Xhebro e kthen me zor – Ep. 168 Përputhen 16/05/2024
17/05 09:49
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 19:30
17/05 09:48
Edicioni Informativ, 16 Maj 2024, Ora 12:00
17/05 09:48
Klaudia dhe Roela përplasjet e vazhdueshme të egos – Ep. 167 Përputhen 15/05/2024
16/05 09:51
“TRAGJEDIA E BUNËS” – Orët e fundit të Almës dhe 3 fëmijëve, misteret e ngjarjes – Inside Story
16/05 09:51
Edicioni Informativ, 15 Maj 2024, Ora 19:30
16/05 09:50
E paprecedentë/ Buçi dhe Çeti përjashtohen nga studio – Ep. 166 Përputhen 14/05/2024
15/05 09:20
Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 15:00
15/05 09:20
Edicioni Informativ, 14 Maj 2024, Ora 12:00
15/05 09:19
Klaudia qan me dënesë, pas takimit me Buçin – Ep. 165 Përputhen 13/05/2024
14/05 09:20
Artan Hoxha zbulon kush e vrau Ervis Martinajn/ SULMI ndaj Ramës në Athinë – Top Talk
14/05 09:20
Edicioni Informativ, 13 Maj 2024, Ora 19:30
14/05 09:19
Fëmijë me Meritonin? Ilnisa jep lajmin e madh: Kam takuar vjehrrin/ Është bekim nga zoti! – E Diell
13/05 09:39
“Po na helmojnë, shqiptarët po vdesin nga ushqimi”- Alfred Cako shokon studion – E Diell
13/05 09:38