Zyrtari grek: Jemi në luftë/ Bëhet gati spitali fushor në Selanik nëse situata përkeqësohet
24/11/2020 03:41

Jemi në një betejë, jemi në një lufte të gjeneratës sonë ka deklaruar zëdhënësi i kabinetit Mitsotakis mesditën e së hënës duke dhënë një pasqyrë të orëve dramatike që kalon Greqia në përballimin e pandemisë.

Top News – News – Pompei tregon thesaret/ Dekada zbulime arkeologjike hapen për publikun
26/01 18:22
Top News – Fenomeni `biblik`/ Gjinkallat `pushtojnë` lindjen e SHBA-së
26/01 17:51
Top News – Paralajmërimi për pandeminë/ Gjermania është ulur mbi një Fuci Baruti
26/01 17:47
Top News – Fiaskoja e vaksinimit në Europë/ Qendrat janë gati, por s`ka vaksina
26/01 17:46
Top News – E marta, dita ters e Kushtetueses/ Merr një vendim, rrëzon Gjykatën e Tiranës
26/01 17:46
Top News – Anija që frymëzoi Agatha Christie-n/ Vazhdon të lundrojë mbi Nil, pavarësisht pandemisë
26/01 17:39
Top News – Stuhi e rrallë dimri/ Sjell borë dhe breshër në Kaliforninë e Jugut
26/01 17:38
Top News – Regjisori francez Luc Besson/ Sërish në gjykatë nën akuzën për përdhunim
26/01 17:37
Top News – ‘Influencerat’ italianë/ Ëndrra për ekranin e madh por internetin në vena
26/01 17:12
Top News – Koncert në erën e covid-it/ Këngëtarët dhe spektatorët në flluska plastike – Pa koment
26/01 16:47
Top News- Rruga nën pushtetin e deleve/ Zelandë e Re, tufa ndalon qarkullimin e makinave – Pa koment
26/01 16:47
Top News – Vaksina kineze edhe në Maqedoninë e Veriut/ Autoritetet bisedime me kompanitë Aziatike
26/01 16:47
TopNews-Dorëshkrimi i Napoleonit/Rrëfimi për betejën e austerlitzit, del në shitje në Paris-PaKoment
26/01 16:44
Top News – Java e modës në Paris/ Koleksioni pranverë-verë i Dior vjen me një video
26/01 16:11
Top News – Harry Potter tani në televizion/ Projekti i HBO-së në fazën fillestare
26/01 16:10
Top News – Zemërim e dhunë në Holandë/ Nata e tretë e protestave kundër masave kufizuese
26/01 13:27
Top News – Përplasja me Astrazeneca-n/ BE do të ashpërsojë rregullat e eksportit për vaksinën
26/01 12:17
Top News – Varianti i ri brazilian/ Konfirmohet rasti i parë në SHBA
26/01 12:17
Top News – Serbët po vaksinohen…/Por vaksina nuk vjen nga Evropa Perëndimore
26/01 12:16
Top News – Dorëhiqet Giuseppe Conte/ Kryeministri italian në një lëvizje taktike
26/01 12:15