Top News- VV nuk fiton asnjë komunë/ 21 komuna në Kosovë shkojnë në balotazh
18/10/2021 11:01

Lëvizja Vetëvendosje e kryeministrit Albin Kurti, e cila aktualisht ka pushtetin në nivelin qendror, nuk ka fituar ende asnjë komunë në zgjedhjet e lokale të Kosovës dhe do të garojë në balotazh në 12 komuna.

Top Channel/ Çmimet e larta të karburantit/ Kosovë, shoqata e naftëtarëve: do ulen pas janarit
27/11 19:50
Top Channel/ Ende asnjë gjurmë e vrasësit në Kosovë. Sulmoi autobusin ku vrau dhe dy nxënës
27/11 19:32
Top News – A shpëtuan dy shokët e mi…? / Babai i nxënësit të plagosur: I thashë, janë në parajsë!
27/11 18:18
Top News – Ushtria e Kosovës në NATO! / Ky është objektivi final. Shënohet dita e forcës
27/11 18:16
Top Channel/ Masakra me tre të vdekur në Kosovë, ministri Sveçla: Po hetohen disa pista
27/11 16:46
Top Channel/ Kosova “tregon dhëmbët”, nxjerr në rrugë ushtrinë në ditën e Forcave të Mbrojtes!
27/11 15:44
Top Channel/ Policia e Kosovës bastisje për sulmin ndaj autobusit. Por ende nuk jep detaje
27/11 15:20
Top Channel/Të ngrihet Kosova e Shqipëria, Kamberi: “Është koha për veprim”!
27/11 15:14
Top News – Vrasjet tronditëse në Deçan / SHBA dhe BE reagojnë: Të shokuar nga sulmi!
27/11 14:41
Top Channel/ Familja e shoferit të vrarë në Gllogjan hap dyert e mortit
27/11 12:58
Top Channel/ Sulmohet me armë autobusi në Kosovë, humbin jetën dy nxënës dhe shoferi
27/11 12:21
Top News – A ishte një akt terrorist? Tre pista hetimi për sulmin me armë në Kosovë
27/11 12:01
Top Channel/ Serbia bllokon 4 ministra shqiptarë: “Nuk hyni në Preshevë e Bujanoc”!
27/11 11:59
Top Channel/”Shembullorë e të shkëlqyer”, kush ishin dy nxënësit e vrarë në autobusin e shkollës!
27/11 11:28
Top Channel/Zbulohet arsyeja e sulmit në Deçan? Makabre përse u vranë dy fëmijë!
27/11 11:25
Top Channel/ Qëllohet autobusi në Kosovë, viktimat janë dy 18 vjeçarë dhe drejtuesi i autobusit
27/11 02:16
Top News-Tre të vrarë me armë në Kosovë/Dy nxënës dhe shoferi i autobusit të shkollës
26/11 21:15
Top News-Kosova i kërkon Shqipërisë ta mbrojë/Kurti dhe Osmani alarm se Serbia po rrezikon Ballkanin
25/11 20:16
Top Channel/ Mjekët kosovarë në grevë, nuk ofruan sot asnjë shërbim, kërkojnë rritje pagash
25/11 12:27
Top Channel/ Nis vaksinimi anti-Covid në shkolla, nxënësit në radhë për tu vaksinuar
24/11 14:08