Top News – Ronaldo përgënjeshtron zërat / Portugezi akuzon kryeredaktorin e njohur
30/11/2021 20:25

Cristiano Ronaldo ka reaguar ne menyre te ashper ndaj kryeredaktorit te France Football. Sipas tij, Pascal Ferre ka aluduar ne momentin kur ka thene se sulmuesi portugez dehsiron me cdo kusht qe ta mbylle karrieren me me shume Topa te Arte se Lionel Messi. Keta spekulime sipas Ronaldos kane ardhur per arsyen se ai deshiron te promovoje veten edhe profesionin e tij. Gjithashtu ai ne menyre te revoltuar shtoi se eshte e paimagjinueshme qe nje person pergjegjes per nje nga gazetat me te famshme te genjenje ne kete lloj menyre. Cristiano Ronaldo e permbylli reagimin e tij ne rrjetet sociale se deshiron ti pergezoje te gjithe ata qe e fitojne pasi karrieren e ka bazuar gjithnje te pastertia dhe ndershmeria, ku theksoi njehere e mire se ambica eshte te fitoje titujt me te prestigjoz me klubin edhe kombetaren dhe se fokusi maksimal eshte te ndeshja e radhes ndaj Arsenalit.

Top Channel/ Nesër Kukësi-Dinamo, trajneri i Dinamos bën deklarata të forta kundër rivalit të tij
18/01 15:30
Top Channel/ Peshëngritja solli tre medalje/ Ceremoni vlerësimi për Erkand Qerimaj dhe Briken Çalja
17/01 15:28
Top News- Telashet nuk përfundojnë/ Djokovic rrezikon dhe praninë në Roland Garros
17/01 13:01
Top Channel/ Turne tenisi në Shkodër/ Garuan 16 sportistë nga trevat shqipfolëse
17/01 12:28
Top Channel/ Partizani fiton me trajnerin e ri! Teuta mposhtet nga Kastrioti
16/01 21:18
Top News- Partizani e nis mbarë 2022/ Fiton pastër me Egnatian, Teuta ‘zhytet’ në krizë
16/01 19:26
Top News- Çmenduri në Sevilla/ Jordan goditet me shkop në derbin andaluzian
16/01 14:36
Top News- Djokovic humbet apelin/ Tenisti serb largohet nga Australia
16/01 12:55
Top Channel/Gjokoviç humbet gjyqin, do dëbohet nga Australia. Nuk garon në “Australian Open”
16/01 11:15
Top Channel/ Incidente gjatë Tirana-Vllaznia, kaos e dhunë gjatë pushimit. Ndeshja u mbyll pa gola
16/01 02:33
Top Channel/ Ndeshja Tirana-Vllaznia, tifozët hedhin flakadanë dhe thyejnë stola në stadium
15/01 21:38
Top Channel/ Klasikja e futbollit Shqiptar/ Air Albania Stadium pret supersfidën mes Tiranës e Vllaznisë
15/01 20:00
Top Channel/ Të dielën në fushë Partizani. Teuta kërkon rikthimin me Kastriotin
15/01 19:56
Top News- Me trajnerin e ri/ Partizani nis vitin 2022 ndaj Egnatias
15/01 19:44
Top News- Trishtim në futbollin shqiptar/ Ndërron jetë legjenda Ramazan Rragami
15/01 18:27
Top News- Sfida Kukësi-Dinamo/ Ka ndryshime, do luhet në ‘Elbasan Arena’
15/01 18:04
Top Channel/ Skënderbeu–Laci dhe Tirana–Vllaznia për javën e 16-të
15/01 15:31
Top Channel/ “Xixa” mes Kukësit e Dinamos/Verilindorët zhvendosen 54 km për të mos ju kopjuar skemat
14/01 19:42
Top Channel/ Klasikja Tirana-Vllaznia/ Ndeshja të shtunën në Air Albania, transmetohet nga Digitalb
14/01 19:39
Top Channel/ Kukësi, stërvitje me distancim/ 7 lojtarë e 3 pjesëtarë stafi janë infektuar me covid
13/01 19:34