Top News – Peshëngritja e të rinjve/ Durrës, mbahet kupa ‘Gudar Beqiraj’
17/05/2021 15:49

Federata Shqiptare e Peshëngritjes këtë të diel organizoi aktivitetin për kategoritë U17 deri U20, Kupa 'Gudar beqiraj' një eveniment ky që ishte në nder të ish ptresidentit të Federatës së peshëngritjes dhe kryetarit të Akademisë së Shkencave, gudar Beqiraj. Ishte ky një aktivitet ku u përcaktuan edhe peshëngritësit që do të marrin pjesë në kampionatin evropian të të rinjve që do të zhvillohet në Finlandë. Për presidentin e Federatës Shqiptare të Peshëngritjes, Elez Gjoza, ky eveniment i organizuar ishte i rëndësishëm pasi tregon se ky institucion ka si synim që të vijojë traditën e këtij sporti në vendin tonë duke investuar tek të rinjtë

Top News – Futbollistët 2, sponsorat 0/ Pas Ronaldos edhe Pogba-largon shishen e birrës
16/06 13:02
Top News – Afron Itali-Zvicër/ Granit Xhaka me look të ri, shokohet Leonita
16/06 01:39
Top News – Sportistja-Doping prej ‘sufllaqes’/ Amerikanja: Hëngra Burrito me mish derri para testit
16/06 01:36
Top News – Gjesti që bëri xhiron e botës/ Cristiano Ronaldo fundos kompaninë e ‘Coca Cola’
15/06 22:33
Top Channel/ Shorti Conference League/Tre skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në raundin e parë
15/06 20:01
Top Channel/ Brdaric qëndron te Vllaznia. Trajneri: Tani kemi sfidën e kupave të Europës
15/06 15:32
Top Channel/ Top Arena e europianit/ Emisioni më i ri në Top Channel
11/06 20:16
Top Channel/ Sot nis kampionati Europian/ Ndeshja e parë ajo mes Italisë dhe Turqisë
11/06 20:06
Top Channel/ Rally në Gjirokastër/ 200 pilotë nga 30 vende të botës garuan për dy ditë
09/06 19:56
Top Channel/ Flamurtari kampione/ Në basketbollin e femrave, vajzat vlonjate fitojnë titullin e 23
09/06 19:55
Top Channel/ Rally në Gjirokastër/ 200 pilotë nga 30 vende të botës garuan për dy ditë
09/06 12:53
Top Channel/ Sot miqësorja Shqipëri-Çeki/ Më herët Shqipëria barazoi në miqësoren me Uellsin
08/06 15:44
Top Channel/ Flamurtari në kategorinë e dytë/ Dëshpërimi i ish futbollistëve për gjendjen e keqe
07/06 19:55
Top Channel/ Atletike/ Shqipëria shkëlqen në San Marino, 3 medalje ari dhe 1 bronzi!
05/06 20:36
Top Channel/ Superiorja shet emrin/ Shifra minimale cilësohet si një pikë uji
05/06 19:27
Top Channel/ Miqësorja me Uellsin/ Reja analizon kundërshtarin dhe tregon referencat e formacionit
04/06 19:54
Top Channel/ Kukësi në dorën e Pejiç/ Në mbyllje të sezonit verilindorët shkarkuan trajnerin Josa
03/06 19:58
Top Channel/ Edi Reja dirigjon himnin, Kombëtarja shqiptare e këndon në Uells
03/06 17:57
Top Channel/ Miqësoret e Kombëtares/ Cikalleshi dhe Bare i vlerësojnë në maksimum
02/06 19:59
Top Channel/ Orges Shehi në krye të Tiranës/ 11 fitoret e ekipit kanë çuar në rinovimin e kontratës
02/06 19:58