Top News – Ngoo vishet bardheblu/ Sulmuesi anglez rikthehet te Tirana
28/07/2021 14:36

Micheal Ngoo rikthehet te Tirana.Shtatlarti anglez vjen serish tek 25 here kampionet e Shqiperise pas eksperiences zhgenjyese ne Qipro. Kjo do te jete eksperienca e dyte e sulmuesit te bardheblute ,pas pervojes se pare ku qendroi per tre sezone,ku vitin e tij te fundit e kurorezoi me titullin kampion ku kontribuoi masivisht ne suksesin e Tiranes me 13 gola dhe 16 asist.

Top Channel/ Dinamo dhe Laçi ndahen në paqe, mbyllet në barazim 1-1 ndeshja në “Elbasan Arena”
18/09 02:25
Top Channel/ Partizani-Skënderbeu/ Nesër ndeshja mes 2 ekipeve që s’e kanë nisur mirë këtë kampionat
17/09 19:52
Top News- Gratë e futbollistëve/ Shakira më e suksesshmja, Georgina jashtë 15-shes
17/09 17:47
Top Channel/ Sot ndeshja Dinamo-Laçi/ Të shtunën, Skënderbeu-Partizani dhe Vllaznia-Teuta
17/09 12:37
Top Channel/ CR7 largohet nga vila luksoze që i siguroi Manchester United për një arsye të vetme!
16/09 20:12
Top Channel/ Si të shmangësh dopingun? Ekspertët: Duhen edukuar sportistët!
15/09 12:45
Top News- Goditi punonjësen e sigurisë/ Ronaldo i kërkon ndjesë dhe i dhuron fanelën
15/09 12:38
Top Channel/ Homazhe në stadium për Ylli Mihalin, fizioterapisti i ekipit kombëtar vdiq nga covid
14/09 15:35
Top News-Lamtumirë Ylli Mihali !/Futbolli i bën homazhet fizioterapistit të kombëtares
14/09 15:18
Top News- Ronaldo kthehet te Man.Utd/ Me një Lamborghini me vlerë 200 mijë Euro
14/09 14:03
Top Channel/Covid vret fizioterapistin, Ylli Mihali,pjesëtar i stafit të kombëtares ishte në intubim
13/09 15:20
Top Channel/ Dinamo rikthehet me fitore, në Superligë pas 9 vjetësh. Mundi Kastriotin
12/09 19:57
Top News- F1, frikë në Monza/ Hamilton përplaset me Verstappen, e shpëton sistemi ‘Halo’
12/09 18:09
Top News – Vllaznia merr fitore të çmendur/ Kuqeblutë triumfojnë me laçin në transfertë me goleadë
11/09 18:27
Top News – Tirana ‘shkëlqen’ në start/ Bardheblutë bindin me fitoren 4-2 ndaj Skënderbeut
11/09 18:26
Top News – Zbulohen përfitimet e klubeve/ Fanelat e Ronaldos shiten më shumë se të Messit
11/09 17:03
Top News – Ibrahimovic ‘habit’ me deklaratën/ Suedezi beson se është lojtari më i miri në botë
11/09 17:02
Top Channel/ Vllaznia luan me Laçin.Brdaric: Duhet të përgatisim shumë mirë sfidën
10/09 15:39
Top News- Vllaznia luan me Laçin / Brdaric-duhet të përgatisim shumë mirë sfidën
10/09 14:20
Top News – Sot nis Kategoria Superiore/ Me supersfidën mes Teutës dhe Partizanit
10/09 12:44