Top News – Në pritje të ëmbël/ Wonder Women për të tretën herë shtatzënë
02/03/2021 12:26

Aktorja Gal Gadot pritet të bëhet nënë për herë të tretë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Yaron Varsano, të martuar që në 2008-tën, janë prindër të dy vajzave, Maya 3 vjeçe dhe Alma 9 vjeçe. Së fundmi protagonistja e “Wonder Women”, aktorja Gal Gadot ka publikur një foto në profilin e saj zyrtar në Instagram, ndërsa shihet i shoqi dhe vajzat teksa përkëdhelin barkun paksa të rrubullakosur të aktores. Dyshimet për shtatëzaninë e saj lindën gjatë cemeronisë Golden Globe 2021, ku Gal, tashme ne rolin e prezantueses, ishte veshur me një fustan të bardhë dhe të lirshëm. Nuk kaloi shumë dhe zërave dyshues i u përgjigj vetë e interesuara. Ylli i kinematografisë ka deklaruar dhe më parë në një intervistë se kur është larg familjes për xhirime, po pret me padurim momentin që të kthehet në shtëpi tek bashkëshorti dhe vajzat, duke treguar keshtu se sa e rendesishme eshte familja per te. Edhe pse luan rolin e një superheroine, është e lumtur që për vajzat e saj është thjesht mamaja e tyre. “Vajzat e mia kanë mësuar se çdo grua mund të jetë “Wonder Woman”dhe jam e lumtur që e kuptojnë punën time, por kuptojnë që në radhë të parë jam nëna e tyre,” eshtë shprehur aktorja 35 vjeçare.

Top News – Trupat ruse do të kthehen në bazë/ ‘Armatimet e rënda pranë Ukrainës do të qëndrojnë’
22/04 18:31
Top News – ‘Gjenocidi’ nga perandoria osmane/ Kështu do ta quajë Biden masakrën ndaj armenëve
22/04 18:10
Top Channel/ E rrallë, në Mars prodhohet oksigjen që mund të thithet nga njerëzit
22/04 17:53
Top News – Vuçiç në Republikën Srpska/ ‘As nuk më shkon ndër mend të flasim për luftë’
22/04 17:45
Top Channel/ “Mos more se është fëmijë”, polici qëllon e vret adoleshenten
22/04 15:44
Top Channel/ Biden “i shpall luftë” Turqisë: Do ta njoh genocidin armen!
22/04 15:42
Top Channel/ “Të shpëtojmë planetin”, SHBA angazhohet të përgjysmojë emetimet e karbonit
22/04 15:29
Top Channel/ Masakra e Nicës, arrestohet pas 5 vitesh 28 vjecari shqiptar
22/04 15:24
Top News – Të gatshëm në çdo kohë/ Ukraina miraton një ligj të ri për rezervistët
22/04 15:24
Top News – Në konfrontimin me Rusinë/ Vendet anëtare të NATO-s mbështetin Çekinë
22/04 15:24
Top Channel/ “ Nuk ka luftë” ? Rusia tërheq trupat nga kufiri me Ukrainën
22/04 15:23
Top News – Të gatshëm në çdo kohë/ Ukraina miraton një ligj të ri për rezervistët
22/04 15:10
Top News – Në konfrontimin me Rusinë/ Vendet anëtare të NATO-s mbështetin Çekinë
22/04 15:10
Top Channel/ “Vetëm 72 orë oksigjen”, ankth për 53 personat në bordin e nëndetësës së zhdukur
22/04 14:35
Top News – Gjenocid apo masakër në Armeni/ Biden pritet të shprehet, rrezik acarimi me Turqinë
22/04 13:58
Top News – Shefat me yjet Mishelin/ Përgatisin vakte ‘gourmet’ për astronautët në ISS
22/04 13:57
Top News – Vetëm 72 orë kohë…/ Për nëndetësen e zhdukur me 53 persona në bord
22/04 13:57
Top News – Prodhohet oksigjen në Mars/ Roveri i NASA-s në planetin e kuq, ia del mbanë
22/04 13:57
Top News – Gropa të frikshme në tokë/ Turqi, të gjera sa për të gllabëruar një autobus
22/04 13:56
Top News – Spanja, Portugalia dhe Greqia/ Hapin kufijtë për britanikët e vaksinuar
22/04 13:51