Top News – Ndryshimi i orës/ Si të ruajmë pozitivitetin…
25/10/2020 15:21

Akrepat e orës u kthyen 60 minuta prapa në të gjithë evropën ekzaktësisht në orën 2 të së dielës, duke i dhënë të gjithëve në kontinent, një orë më shumë në krevat e duke sinjalizuar fillimin e dimrit.

Top News – Shpërthejnë infektimet/ SHBA, rikthen masat kufizuese
30/11 22:59
Top News – Rezistencë ndaj vaksinës/ Francezët: Nuk ia kemi besën!
30/11 22:58
Top News – Pikturat e Da Vincit/ Ekspertët bëjnë zbulimin e rrallë
30/11 22:26
Top News – Një herë në 800 vjet/ Ndodh fenomeni i rrallë planetar
30/11 21:56
Top News – Gënjeu për iPhone/ Italia, gjobë `të çmendur` Apple-it
30/11 21:32
Top News – Prova më ekstreme/ Makinat e reja hidhen nga 30 metra
30/11 21:26
Top News – Zgjidhet më në fund/ Misteri më i madh i biologjisë
30/11 19:51
Top News – Merkel për negociatat/ Nuk premtoj çelje për Shqipërinë
30/11 19:30
Top News – Imuniteti i tufës/ Nëse vaksinohet 70% e popullsisë
30/11 19:04
Top News – Vrasja e shkencëtarit/ Irani: Pas saj, qëndron Izraeli!
30/11 19:01
Top News – Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, Melania Trump do të sjellë libër kujtimesh
30/11 16:08
Top News – Shpëtohet nga Cher/ Elefanti më i vetmuar në botë
30/11 15:25
Top News – Vaksina anti-covid/ SHBA, moderna aplikon për miratim
30/11 15:23
Top News – Pamjet e rralla/ Japoni, meteori jep spektakël në qiell
30/11 14:16
Top News – Anija turke e kërkimeve/ “Oruc Reis” rikthehet në port
30/11 14:14
Top News – Për herë të parë vetëm gra, Biden formon ekipin për komunikimin me median
30/11 14:13
Top News – Ngrihet në Vatikan pema e Krishtlindjes nga Sllovenia
30/11 13:44
Top News – Evropa zbut masat/ Për Krishtlindje dhe Vitin e Ri
30/11 12:34
Top News- Vala e dytë e covidit/ Ekspertët-s’është më vdekjeprurëse
30/11 12:24
Top News – Serbia tërheq vendimin/ Ambasadori malazez nuk dëbohet
30/11 12:23