Top News- Masat e sigurisë në ‘Air Albania / ‘Fshf jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët
12/10/2021 15:44

Federata Shqiptare e Futbollit ka dale ne nje njoftim te rendesishem per tifozet qe do te jene te pranishem ne ndeshjen mes Shqiperise dhe Polonise. Per kete takim nuk do te kete asnje vend te lire teksa jane shitur 22 mije bileta dhe ne prag te ndeshjes jane marre masa per te parandaluar trazirat e mundshme. Kreret e federates kane dale me nje njoftim mbi orarin e hyrjes se tifozeve ne stadium dhe mjetet qe nuk do te lejohen. Sa i perket hyrjes se tifozeve do te nise nga ora 18:00 , Të gjithë personat që do janë të pajisur me biletë, duhet të kenë me vete dokumentin e identifikimit si dhe nuk do të lejohen fëmijët nën moshën 16 vjeç, të cilët janë të pashoqëruar nga prindërit.

Top Channel/ Ballsh, pirgjet e inerteve mbushin lumin Gjanica
03/12 14:42
Top News-Fshatrat pa energji nga moti i keq/Korçë, shumë linja tensioni janë dëmtuar
03/12 14:21
Top News- Kush është anëtarja e KED që futi në sherr maxhorancën e Presidencën?!
03/12 14:12
Top News – Dëshmia e vrasësve të ish-deputetit/ Alibia, natën e atentatit ishim jashtë vendit
03/12 14:09
Top News- Ja kush janë 9 anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
03/12 14:04
Top News- Çfarë po ndodh në PD?!/ Në dy ditë dorëhiqen 2 kryetarë
03/12 14:03
Top Channel/ Disa fshatra të Korçës pa energji elektrike, bora dëmton shtyllat e tensionit
03/12 13:43
Top Channel/ Vershime uji në Shkodër/ Reshjet e dendura bllokuan kanalizimet në pak minuta
03/12 12:41
Top Channel/ Vaksinohen vetëm të moshuarit. Në Lezhë pak interes nga të rinjtë
03/12 12:33
Top Channel/ Zaptim toke për ndërtim pa leje në llixha, arrestohen inspektorët e IKMT
03/12 12:33
Top Channel/ Anëtarët e rinj të KED. Hidhet shorti në Presidencë
03/12 12:31
Top Channel/ Shiu përmbyt Shkodrën, sistemi i kullimit jashtë funksionit
03/12 12:27
Top Channel/ “D dimer” nuk duhet për vaksinë. Mjekët: Analizë që bëhet për covid
03/12 12:22
Top Channel/ Trageti nga Italia 7 orë me vonesë. Pezullohet sërish lundrimi i anijeve në Vlorë
03/12 12:20
Top News-Reshje të dendura shiu/ Shkodra nën ujë, bllokohen rrugët, s’funksionon sistemi i kullimit
03/12 12:14
Top Channel/ Abuzoi me 12-vjeçaren, e kërcënoi me pistoletë çakmak që të mos tregonte
03/12 12:08
Top News-Burrë e grua me ‘shtëpi bari’/ Shkodër, policia zbulon sasinë prej 100 kg drogë
03/12 12:00
Top Channel/ ‘Lokal droge’ në Gramsh, arrestohet pronari dhe tre klientë
03/12 11:40
Top News-Manovrimet e rrezikshme në rrugë/ Apel për kujdes, shkak dhe moti i keq në vend
03/12 11:38
Top News-Urdhër i prerë, asnjë anije në det!/ Moti i keq në Vlorë, probleme dhe me tragetin
03/12 11:27