Top News – Greqi, 87 viktima/ Covid, mbi 2 mijë raste të reja
25/11/2020 22:32

Në Greqi situata prej pandemisë së koronavirusit mbetet e rëndë. Numri i vdekje si dhe rastet e reja në 24 orët e fundit mbetet shumë i lartë. Po kështu edhe numri i të shtruarve në gjendje të rëndë në spitale mbetet i madh. Sërish rastet e të infekturve të rinj kanë kaluar kuotën 2 mijë në ditë. Më saktë në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë me covid, 2152 persona në të gjithë Greqinë.

Britani, sot 1600 viktima/ Kjo është shifra më e lartë e vdekshmërisë në Europe
26/01 20:12
Gjermanisë i mungojnë vaksinat/ Ritme të ngadalta për vaksinimin. Shtohen infektimet
26/01 20:12
Top News – Sekretari i ri i Mbrojtjes/ Ushtria amerikane `ndryshon` kurs
26/01 20:11
Top News – Planifikonte sulm në Shqipëri/ Dyseldorf, dënohet pjesëtari i ISIS-it
26/01 20:10
Top News – News – Pompei tregon thesaret/ Dekada zbulime arkeologjike hapen për publikun
26/01 18:22
Top News – Trazirat e dhunshme në Holandë/ Ministri për protestuesit, `llumi i shoqërisë`
26/01 18:05
Top News – Fenomeni `biblik`/ Gjinkallat `pushtojnë` lindjen e SHBA-së
26/01 17:51
Top News – Paralajmërimi për pandeminë/ Gjermania është ulur mbi një Fuci Baruti
26/01 17:47
Top News – Fiaskoja e vaksinimit në Europë/ Qendrat janë gati, por s`ka vaksina
26/01 17:46
Top News – E marta, dita ters e Kushtetueses/ Merr një vendim, rrëzon Gjykatën e Tiranës
26/01 17:46
Top News – Anija që frymëzoi Agatha Christie-n/ Vazhdon të lundrojë mbi Nil, pavarësisht pandemisë
26/01 17:39
Top News – Stuhi e rrallë dimri/ Sjell borë dhe breshër në Kaliforninë e Jugut
26/01 17:38
Top News – Regjisori francez Luc Besson/ Sërish në gjykatë nën akuzën për përdhunim
26/01 17:37
Top News – ‘Influencerat’ italianë/ Ëndrra për ekranin e madh por internetin në vena
26/01 17:12
Top News – Koncert në erën e covid-it/ Këngëtarët dhe spektatorët në flluska plastike – Pa koment
26/01 16:47
Top News- Rruga nën pushtetin e deleve/ Zelandë e Re, tufa ndalon qarkullimin e makinave – Pa koment
26/01 16:47
Top News – Vaksina kineze edhe në Maqedoninë e Veriut/ Autoritetet bisedime me kompanitë Aziatike
26/01 16:47
TopNews-Dorëshkrimi i Napoleonit/Rrëfimi për betejën e austerlitzit, del në shitje në Paris-PaKoment
26/01 16:44
Top News – Java e modës në Paris/ Koleksioni pranverë-verë i Dior vjen me një video
26/01 16:11
Top News – Harry Potter tani në televizion/ Projekti i HBO-së në fazën fillestare
26/01 16:10