Top Channel/ Zjarri vret motrën & mbesën/Rrëfimi i të afërmit të 2 viktimave të tragjedisë në Tetovë
10/09/2021 19:47

Tragjedia në Tetovë i shkaktoi dhimbje të dyfishtë Zemri Saitit, nga e cila pësoi motra dhe mbesa e tij. E motra po trajtohej prej 12 ditësh për covid 19, ndërsa e bija e saj 29 vjeçare po kujdesej për të deri në momentin tragjik. Zemriu tregon se kishte qenë aty 30 minuta para se spitali të përfshihej nga flakët, për çka thotë se po i mbet pikë në zemër sikur të kishte qëndruar dhe pak.

Top Channel/“I kënaqur me balotazhin”! Nuk fitoi në asnjë komunë- Kurti: “Jemi më të fortë”!
18/10 17:28
Top News-‘Jemi më të fortë se kurrë’/Kurti ‘optimist’ pasi Vetëvendosja nuk mori asnjë komunë
18/10 16:50
Top News- Referendum kundër Kurtit/Isa Mustafa-Qytetarët po rrëzojnë kryeministrin
18/10 14:03
Top Channel/ Prishtina në balotazh LVV-LDK/ PDK merr 4 komuna, LDK 2, Vetëvendosje asnjë fitore
18/10 12:58
Top News- Prishtina dhe 20 komuna pa kryetarë/Kandidatët në Kosovë do të përballen në balotazh
18/10 11:31
Top News-PDK feston në Skëndëras /Partia më me shumë komuna në raudin e parë
18/10 11:10
Top News-Feston opozita në Kosovë/Mbështetës të LDK mblidhen në Gjilan
18/10 11:09
Top News- VV nuk fiton asnjë komunë/ 21 komuna në Kosovë shkojnë në balotazh
18/10 11:01
Top Channel/ Numërohen votat në Kosovë/ Në Prishtinë kryeson Vetëvendosje
18/10 01:06
Top News – Mbyllen votimet në Kosovë/ Nis numërimi i votave për pushtetin vendor
17/10 22:10
Top News-Mbyllen votimet në Kosovë/Nis numërimi i votave, pjesëmarrja 43 përqind
17/10 20:59
Top Channel/ Përfundon votimi në Kosovë/ Në garë ishin 166 kandidatë për 38 komuna
17/10 20:59
Top Channel/ Kosova zgjedh kryetarët e komunave/ Disa të arrestuar për blerje vote
17/10 20:24
Top Channel/ Rama i LDK: Qytetarët të votojnë për të ardhmen e Prishtinës
17/10 14:33
Top Channel/ Zgjedhje lokale në Kosovë.Arrestohen 4 persona për blerje votash
17/10 12:59
Top News – Ecuria e zgjedhjeve në Kosovë / Pjesëmarrje e ulet deri në mesditë
17/10 12:50
Top Channel/ Presidentja Osmani: Të votojmë për kualitetin e jetës në komuna
17/10 12:39
Top Channel/ Historiku i zgjedhjeve në Kosovë. Procesi i parë ka qenë me pjesëmarrje tepër të lartë
17/10 12:09
Top News – Voton Presidentja Osmani / Thirrje qytetarëve të Kosovës të marrin pjesë
17/10 11:38
Top News-Haradinaj voton me bashkëshorten / ’Mos e lini votën në shtëpi’
17/10 11:29