Top Channel/ Vizita dy ditore në Francë! Kryeministri Edi Rama pritet me nderime ushtarake në Paris
12/04/2024 15:42

Në ditën e dytë të vizitës së tij në Francë, Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama u nderua në ceremoninë e mbajtur në Oborrin e Nderit të “Les Invalides”, në Paris, një kompleks i mirënjohur muzeal dhe monumentesh, të lidhura me historinë ushtarake e Francës.

Top News/ Berisha paralajmëron kryebashkiakun- Nesër të gjithë në sulm para Bashkisë
27/05 21:17
Top News/ Rama mbyll derën për vendet e tjera / ‘Marrëveshja me Italinë për emigrantët, e vetmja’
27/05 20:48
Top News/ Miratohet rezoluta antikorrupsion/ Opozita braktis votimin, Rama: S’ka qëllime të fshehta
27/05 19:48
Top News/ Vetingu ‘fundos’ Alfred Ballën, KLP vendos përfundimin e mandatit për kryetarin
27/05 19:36
Top News/ Kushtetuesja rrëzon opozitën/ Nuk pranon kërkesen për komisionet hetimore
27/05 18:42
Top Channel/ “Do doje të ishe vajza e babait të Surrelit”, Bardhi: Spiropali, kunata e…
27/05 15:43
Top Channel/ Gazmend Bardhi zbulon deputetin që porosiste vrasje: Ditën votonte ligje, natën…
27/05 15:40
Top Channel/ “Shëndet e mend në kokë…”, çfarë paralajmëroi Rama në Kuvend
27/05 15:37
Top Channel/ Rezoluta, sherr e pakt! Opozita abstenon, merr pjesë në komision. Rama: SPAK s’preket
27/05 15:05
Top Channel/ Padia e PD në Kushtetuese, kërkon rrëzimin e ligjit për komisionet hetimore
27/05 12:38
Top News/ Rama takoi shqiptarët në Milano/ Berisha- Shkove si hajduti më i madh i popullit tënd
26/05 21:39
Top News/ Noka takim me demokratët në Tropojë/ ‘Qytetarët i ka zhytur qeveria në skamje dhe mjerim’
26/05 21:22
Top News/Basha takim me të rinjtë në Vlorë/ ‘Brenda 4 viteve, shqiptarët lëvizin pa viza drejt SHBA’
26/05 21:11
Top Channel/ Vila e Ahmetaj, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e shoqes së ish-bashkëshortes
26/05 19:43
Top Channel/ “Çmontojmë pushtetin e bandave”! Salianji: Rama asnjë premtim për votën e emigrantëve
26/05 19:38
Top News/ Basha kërkon votën e diasporës/ Kreu i PD akuza Ramës: Ahengu ka marrë fund
26/05 16:33
Top News/ Rama ‘vesh’ Milanon kuq e zi/ Turi i diasporës, Kryeministri i përgjigjet dhe opozitës
26/05 15:25
Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona
25/05 17:28
Top Channel/ Berisha nën akuzë sulmon Dumanin: 4 herë më pak çështje në gjykatë se në 2008-2009
25/05 17:09
Top Channel/ Takim me emigrantët në Milano, kryeministri vijon turin në Itali
25/05 15:06