Top Channel/ Tensionet në Kosovë/ Serbët sulmojnë me gurë policinë gjatë aksionit antikontrabandë
13/10/2021 12:42

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Çmimet e larta të karburantit/ Kosovë, shoqata e naftëtarëve: do ulen pas janarit
27/11 19:50
Top Channel/ Ende asnjë gjurmë e vrasësit në Kosovë. Sulmoi autobusin ku vrau dhe dy nxënës
27/11 19:32
Top News – A shpëtuan dy shokët e mi…? / Babai i nxënësit të plagosur: I thashë, janë në parajsë!
27/11 18:18
Top News – Ushtria e Kosovës në NATO! / Ky është objektivi final. Shënohet dita e forcës
27/11 18:16
Top Channel/ Masakra me tre të vdekur në Kosovë, ministri Sveçla: Po hetohen disa pista
27/11 16:46
Top Channel/ Kosova “tregon dhëmbët”, nxjerr në rrugë ushtrinë në ditën e Forcave të Mbrojtes!
27/11 15:44
Top Channel/ Policia e Kosovës bastisje për sulmin ndaj autobusit. Por ende nuk jep detaje
27/11 15:20
Top Channel/Të ngrihet Kosova e Shqipëria, Kamberi: “Është koha për veprim”!
27/11 15:14
Top News – Vrasjet tronditëse në Deçan / SHBA dhe BE reagojnë: Të shokuar nga sulmi!
27/11 14:41
Top Channel/ Familja e shoferit të vrarë në Gllogjan hap dyert e mortit
27/11 12:58
Top Channel/ Sulmohet me armë autobusi në Kosovë, humbin jetën dy nxënës dhe shoferi
27/11 12:21
Top News – A ishte një akt terrorist? Tre pista hetimi për sulmin me armë në Kosovë
27/11 12:01
Top Channel/ Serbia bllokon 4 ministra shqiptarë: “Nuk hyni në Preshevë e Bujanoc”!
27/11 11:59
Top Channel/”Shembullorë e të shkëlqyer”, kush ishin dy nxënësit e vrarë në autobusin e shkollës!
27/11 11:28
Top Channel/Zbulohet arsyeja e sulmit në Deçan? Makabre përse u vranë dy fëmijë!
27/11 11:25
Top Channel/ Qëllohet autobusi në Kosovë, viktimat janë dy 18 vjeçarë dhe drejtuesi i autobusit
27/11 02:16
Top News-Tre të vrarë me armë në Kosovë/Dy nxënës dhe shoferi i autobusit të shkollës
26/11 21:15
Top News-Kosova i kërkon Shqipërisë ta mbrojë/Kurti dhe Osmani alarm se Serbia po rrezikon Ballkanin
25/11 20:16
Top Channel/ Mjekët kosovarë në grevë, nuk ofruan sot asnjë shërbim, kërkojnë rritje pagash
25/11 12:27
Top Channel/ Nis vaksinimi anti-Covid në shkolla, nxënësit në radhë për tu vaksinuar
24/11 14:08