Top Channel/ Sfida e Vllaznisë në Qipro/ Shkodranët do të përballen me ekipin e Limassol
21/07/2021 12:10

Pas një udhëtimi relativisht të lodhshëm, me avion dhe autobus, rreth orës 5.30 të mëngjesit të sotëm, skuadra shkodrane e Vllaznisë ka mbërritur në Limasol të Qipros, të përballet me skuadrën AEL të këtij qyteti, ndeshje kjo e vlefshme për turin e dytë të “UEFA Conference League”. Avioni carter i Vllaznisë, është shkëputur rreth orës 1 të mëngjesit nga pista e aeroportit “Nënë Tereza” të Rinasit, ku pas 2 orësh fluturim është ulur në aeroportin qipriot të Larnakës. Që andej skuadrës shkodrane iu desh të udhëtonte edhe 1 orë me autobus për të përshkuar 77 km dhe mbërritur në qytetin e Limasolit.

Top News- Ana romantike e MotoGP/Ja 5 historitë më të famshme të dashurisë
21/09 14:41
Top News – I plotëson kërkesën djaloshit/ Ronaldo ndalon lamborghinin për një foto me tifozin
20/09 20:30
Top News-Në gjurmët e të atit/ Djali i David Beckham bën debutimin si profesionist
20/09 14:46
Top News-Sërish tensione në Ligue 1/Tifozët pushtojnë fushën në Lens-Lille
19/09 13:53
Top Channel/ Tirana e detyruar të fitojë/ Të dielën përballet me Egnantian, Kukësi pret Kastriotin
18/09 20:01
Top Channel/ Skënderbeu-Partizani, barazim/ Të dyja ekipet marrin pikën e parë në Superligë
18/09 20:01
Top Channel/ Përleshje jashtë ringut/ Degjeneron kampionati boksit Shkodër. Tirana bojkoton ndeshjet
18/09 20:00
Top News – Koeman drejt shkarkimit/ Barcelona fillon të mendojë për zëvëndësuesit
18/09 18:09
Top News – Gjesti fisnik i Tuchel/ Trajneri pagoi operacionin dhe shtëpinë e pastrueses
18/09 17:26
Top Channel/Finalja kampionatit kombëtar të Boksit. Tifozë,boksierë zbresin në parket e konfliktohen
18/09 15:43
Top Channel/ Dinamo dhe Laçi ndahen në paqe, mbyllet në barazim 1-1 ndeshja në “Elbasan Arena”
18/09 02:25
Top Channel/ Partizani-Skënderbeu/ Nesër ndeshja mes 2 ekipeve që s’e kanë nisur mirë këtë kampionat
17/09 19:52
Top News- Gratë e futbollistëve/ Shakira më e suksesshmja, Georgina jashtë 15-shes
17/09 17:47
Top Channel/ Sot ndeshja Dinamo-Laçi/ Të shtunën, Skënderbeu-Partizani dhe Vllaznia-Teuta
17/09 12:37
Top Channel/ CR7 largohet nga vila luksoze që i siguroi Manchester United për një arsye të vetme!
16/09 20:12
Top Channel/ Si të shmangësh dopingun? Ekspertët: Duhen edukuar sportistët!
15/09 12:45
Top News- Goditi punonjësen e sigurisë/ Ronaldo i kërkon ndjesë dhe i dhuron fanelën
15/09 12:38
Top Channel/ Homazhe në stadium për Ylli Mihalin, fizioterapisti i ekipit kombëtar vdiq nga covid
14/09 15:35
Top News-Lamtumirë Ylli Mihali !/Futbolli i bën homazhet fizioterapistit të kombëtares
14/09 15:18
Top News- Ronaldo kthehet te Man.Utd/ Me një Lamborghini me vlerë 200 mijë Euro
14/09 14:03