Top Channel/ Protestë për dritat që ikin/ Në Gosë e Lekaj paguhen faturat por ndërpritet energjia
05/11/2021 12:25

Banorët e fshatrave Gose dhe Lekaj protestuan sepse u ndërpritet energjia elektrike pothuajse çdo ditë. Banoret thanë se paguajnë rregullisht faturat e energjisë elektrike, ndërsa shteti nuk u përgjigjet me shërbim cilësor. Ata janë të shqetësuar se gjatë sezonit të dimrit situate mund të përkeqësohet dhe energjia të mungojë edhe më shumë orë se aktualisht.

Top Channel/ Kriza Rusi-Ukrainë: Pse Brukseli ka frikë se Evropa është më afër se kurrë luftës!
18/01 10:47
Top Channel/ Vullkani zhduk ishullin.Pamjet nga sateliti tregojnë katastrofën në Paqësor
18/01 10:45
Top Channel/ Shtëllungë e përbindshme tymi në vullkanin e ishullit Tonga në Paqësor
17/01 22:32
Top Channel/ Talibanët mbajnë paradë ushtarake në veri të Afganistanit pas protestave
17/01 22:32
Top Channel/ Diamanti i zi, më i madhi i prerë ndonjëherë, shfaqet në Dubai
17/01 22:31
Top Channel/ Arrestohet infermierja italiane që bënte vaksina të rreme për skeptikët
17/01 22:30
Top News- ‘Escobar mund të më ekzekutojë’!/U shpall non grata, Dodik akuza të ashpra ndaj SHBA
17/01 21:17
Top News- Franca me dorë të hekurt/Të pavaksinuarit ndalohen në restorante dhe trena
17/01 19:49
Top News- Rusia kërcënon Ballkanin!/‘Nuk do të lejojmë anëtarësimin e Bosnjës në NATO!’
17/01 18:32
Top News- Një tjetër shtet, aleat me Ukrainën!/Gjermania paralajmëron Rusinë, në rast pushtimi
17/01 17:30
Top News-40 kilogramë kokainë dhe një moldave/Shqiptari, në gjumë me 368 mijë euro në shtëpi
17/01 17:19
Top News – Tanket suedeze në Gotland… / Patrullime mes tensioneve të shtuara me Rusinë
17/01 15:43
Top News – Raketa balistike dhe snajpera rusë / Nisen drejt kufirit me Ukrainën, lufta në prag
17/01 15:42
Top News – Talebanët tregojnë forcën / Paradë ushtarake pas protestave në vend
17/01 15:37
Top News – E hëna blu e 2022-ës / Dita më trishtuar e vitit, përse ndodh kjo?
17/01 15:35
Top News – Dronë kamikazë mbi çisternat e naftës / Dora e Iranit pas sulmeve, zemërohen Emiratet
17/01 15:32
Top News – ‘Do mbroj Ukrainën nga Rusia’ / Ish presidenti kthehet, përballet me arrestimin
17/01 15:30
Top News – Mund të godasin Tokën pa u pikasur / Asteroidët, NASA zbulon ‘zonën e rrezikut’
17/01 15:29
Top News – Braktiset foshnja në -20 gradë / Siberi, shpëtohet nga pesë adoleshentë
17/01 15:25
Top News – Mori peng katër persona / Frikë në Teksas, autori ishte britanik
17/01 12:49