Top Channel/Preu shiritin e inaugurimit në vendin e tij, Erdogan godet fëmijën në kokë!
06/09/2021 10:54

Preu shiritin e inaugurimit ne vendin e tij erdogan godet ne koke femijen Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan e gjetie veten në një poziciontë vështirë gjatë një ceremonie për inaugurimin e një ure në qytetin e Rizës. Në rreshtin e parë, duke mbajtur shiritin e përurimit ishin disa fëmijë. Por ndërsa Erdogan po mbante fjalimin e rastit, njërit prej tyre, një djali të vogël, nuk iu durua. Fëmija e preu vetë shiritin, një veprim ky i cili nuk i pëlqeu aspak presidentit turk.

Top News-‘Lojë spiunësh’/Rusia ndërpret marrëdhëniet me NATO-n
19/10 11:43
Top Channel/ Koreja e Veriut lëshon raketë balistike drejt Japonisë: “Arma më e fuqishmë në botë”!
19/10 11:41
Top Channel/”Lufta e Ftohtë filloi”? Rusia pezullon misionin në NATO, jo më marrëdhënie diplomatike
19/10 11:06
Top Channel/ Policia konfrontohet me punonjësit protestues në portin e Trieste
18/10 22:23
Top Channel/ Policia italiane lëshon ujë me presion ndaj grevistëve në portin e Trieste
18/10 22:22
Top Channel/ Çifti indian lundron me tenxhere për në dasëm pas përmbytjeve
18/10 20:44
Top Channel/ Luftime të ashpra mes rebelëve në Jemen dhe koalicionit të Arabisë Saudite
18/10 20:43
Top Channel/Vdes Colin Powell, sekretari “i ndershëm” amerikan i shtetit, mediat:” E vrau Covid”!
18/10 18:49
Top News- Biden ‘kapet mat’ / Kritikon qytetarët, vetë presidenti nuk mban maskë
18/10 17:07
Top News- Covid 19 i merr jetën ish-sekretarit/Colin Powell, vizitë zyrtare dhe në Tiranë
18/10 16:08
Top News- Ish-ministrja e jashtme/Dora Bakojanis diagnostikohet me kancer
18/10 16:03
Top Channel/ Edhe NATO-ja “kundër” Kinës, Stoltenberg: “ Një rrezik për sigurinë tonë”!
18/10 15:42
Top Channel/ Kina kërcënon SHBA dhe Kanadanë: “Po bënë ndonjë lëvizje luftanijet tuaja, do reagojmë”
18/10 15:42
Top Channel/ “Mos ndani informacione me Malin e Zi”, Escobar paralajmëron NATO-n!
18/10 15:19
Top News- Protesta masive në Milano/Italianët kundër certifikatës së vaksinimit
18/10 14:36
Top News-BE disktuon për Ballkanin/Të shqetësuar për tensionet në Kosovë
18/10 14:20
Top Channel/ Bombardues gjermanë e izraelitë, “show force” mbi Jeruzalem:E para herë që nga Lufta I
18/10 14:02
Top News-‘Nuk i zëmë besë’/SHBA urdhër NATO të mos ndajë informacione me Malin e Zi
18/10 13:15
Top Channel/Borell “llogari” para vendeve anëtare: “Çfarë diskutove me Blinken për Kosovën”!
18/10 13:02
Top News- Lukashenko godet Parisin/Bjellorusia dëbon papritur ambasadorin francez
18/10 12:38