Top Channel/Pelegrinazh në nisje të vitit/Kisha e Laçit mbushet me vizitorë të martën e parë të 2022
04/01/2022 15:34

Që prej fillimit të vitit 2022 e deri sot vendi i shenjtë priti qindra besimtarë nga mbarë vendi që prej fillimit të këtij vitit. Të shumtë ishin ata që vinin shpesh por nuk munguan as ata që vinin për herë të parë dhe mbeten të mahnitur nga ky vend i shenjtë.

Top News-Berisha,një tjetër mandat në krye të PD/Fitoi zgjedhjet sipas parimit ‘një anëtar,një votë’
22/05 23:01
Top News-Vrasja e Arben Mërkurit në Sukth/Zbulohen lidhjet e viktimës me bosin e drogës në Durrës
22/05 22:14
Top Channel/ Zgjedhjet për kreun e PD,mbyllet numërimi në pjesën më të madhe të qyteteve të vendit
22/05 22:05
Top News-Aksident tragjik në aksin Shkodër-Lezhë/E reja humbi kontrollin,një i vdekur, 3 të plagosur
22/05 21:37
Top News-Zbardhet grabitja e 480 mijë eurove /Policia greke vë në pranga dy nga autorët e përfshirë
22/05 21:24
Top News-20 vjeçarja humb kontrollin e mjetit/ 1 viktimë dhe 3 të plagosur nga aksidenti në Lezhë
22/05 21:22
Topp Channel/ Aksident me vdekje në Lezhë! Ndërron jetë 71-vjeçarja, lëndohen tre pasagjerë
22/05 21:20
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit për kreun e PD! Korça dhe Devolli shpallin fituesin
22/05 20:52
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë, nis numërimi
22/05 20:33
Top Channel/ Lumturia e dytë e Biljes, historia e Hasanit që fatkeqësia e bëri me dy gra
22/05 20:10
Top Channel/ Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar
22/05 20:05
Top Channel/ Nis sezoni në Sarandë! Qyteti pret turistë në shifra si para pandemisë
22/05 20:01
Top Channel/ Deti i verdhë! Në Shëngjin e Velipojë del pluhur në breg, dyshohet se është polen
22/05 19:58
Top Channel/ Çmimet e perimeve! Shtrenjtimi jo nga fermeri, por nga grosistët
22/05 19:53
Top Channel/ Afrohet lija e majmunit, dyshohet për një turist të infektuar në Greqi
22/05 19:51
Top Channel/ Pasojat e aksidenteve, çdo ditë 5-10 ndërhyrje prej traumave në kokë
22/05 19:48
Top Channel/ Frikë nga hakmarrja, policia mbikëqyr palët e përfshira në ngjarjet që u zbardhën
22/05 19:46
Top Channel/ Raundi i dytë pa emër, opozita nuk jep propozime për presidentin e ri
22/05 19:44
Top News-Ultimatumi për negociatat e Shqipërisë/Mbërrin në tiranë një delegacion eurodeputetësh
22/05 19:37
Top Channel/ Berisha drejt rizgjedhjes, votimi për kryetar në PD zgjatet deri në ora 20.00
22/05 19:35