Top Channel/ Pas ndarjes së bujshme, Neymar ribashkohet me të dashurën
08/02/2023 23:05

Ylli i futbollit, Neymar duket se është ribashkuar me të dashurën e tij, Bruna Biancardi dhe kanë postuar foto për ditëlindjen e futbollistit. Lajmin e konfirmoi vetë Bruna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku uroi partnerin e saj për ditëlindje: “Gëzuar ditëlindjen bukurosh. T’i thashë të gjitha sot”, shkruan ajo dhe i uron yllit të futbollit një vit fantastik me bekime, festa, miq, arritje, synime dhe shëndet. “Uroj që Zoti ta mbrojë lidhjen tonë”, shtoi ajo. Bruna dhe Neymar njoftuan fansat në gusht të 2022-shit se i kishin dhënë fund marrëdhënies, pas fejesës së tyre në janar të vitit të shkuar. Asokohe u tha se 27-vjeçarja u nda nga Neymar sepse ky i fundit e kishte tradhtuar, por ajo i mohoi aludimet. Duket se çfarëdo të ketë ndodhur ka mbetur në të shkuarën, pasi çifti festoi bashkë ditëlindjen e 31-të të Neymar dhe duken më të lumtur se kurrë.

Top News – Ndeshja nuk ndalet për ndërprerjen e agjërimit, Federata Franceze ndez polemikat
01/04 16:41
Top News – Stuhia godet SHBA-të, shembet çatia e një teatri në Illinois
01/04 15:34
Top Channel/ Botërori i peshëngritjes/ Komiteti ekzekutiv i federatës takohet në Shqipëri
31/03 19:57
Top News – Botërori i Femrave/ Rio De Janerio, prezantohet trofeu i kupës së botës
30/03 17:13
Top News – Botërori i Femrave/ Rio De Janerio, prezantohet trofeu i kupës së botës
30/03 16:45
Top News – Shkëlqen Denni Xhepa/ Shpallet kampion Ballkani në slalomin gjigant
30/03 16:17
Top News- Rikthimi i sportistëve rusë e bjellorusë / Bach-Për Lojërat Olimpiket s’kemi vendosur ende
28/03 21:38
Top Channel/ Turneu i tenisit në Shkodër, mbi 60 sportistë të rinj nga e gjithë Europa marrin pjesë
28/03 15:35
Top Channel/ Sot, Poloni- Shqipëri. Trajneri mban sekret gjithçka, s’dihet formacioni dhe kapitenin
27/03 12:33
Top News – ‘Jemi gati për Poloninë’/ Trajneri Sylvinho shpreh besimin për sfidën kualifikuese
26/03 21:09
Top News – Ndeshja me Poloninë/ Kombëtarja mbyll përgatitjet, plotësohet grupi
25/03 19:29
Top News – Në prag të sfidës me Poloninë / Kuqezinjtë shfaqin optimizëm e vetëbesim
24/03 15:43
Top News – Shqiponja, identiteti shqiptar / Prezantohen fanelat e reja të kombëtares kuqezi
24/03 12:38
Top Channel/ 100 vjet Flamurtar/ Akrivitetet për përvjetorin e klubit sportiv të Vlorës
23/03 20:01
Top Channel/ Afron sfida me Poloninë/ Sylvinho teston skemat dhe mënyrën e lojës me dyer të mbyllura
23/03 20:01
Top News – Një muaj arrest shtëpie, merret masa e sigurisë ndaj kreut të FFK-së Agim Ademi
23/03 17:31
Top News – “Luajmë për fitore”, Uzuni e Mehmeti optimist para Polonisë
22/03 21:49
Top News – Sylvinho skicon formacionin, kuqezinjtë vijojnë përgatitjet anti-Poloni
22/03 20:00
Top News – Ozil var këpucët në moshën 34-vjeçare/ Mesfushori zyrtarizon tërheqjen, shkak dëmtimet
22/03 15:24
Top News-E akuzoi për përdhunim, martohen/Telashet e talentit të United mbyllen me fund të lumtur
22/03 13:58