Top Channel/ OBSH e pranon: “Virusi nga laboratori, nuk e përjashtojmë mundësinë”!
14/10/2021 14:04

Të gjitha mundësinë duhet të vazhdojnë të shqyrtohen, deklaroi shefi i OBSH-së Tedros Adhanom Ghebreyesus, duke iu referuar origjinës së koronavirusit. Kjo nënkupton, sipas tij, se nuk përjashtohen edhe gjasat që Sars Cov 2 të ketë dalë nga laboratory.

Top News – Përmbytje dhe rrëshqitje dheu… / Katastrofë natyrore, 116 viktima në Indi dhe Nepal
20/10 13:11
Top News – Talebanët ‘zbarkojnë’ në Moskë / Putin provon të rrisë ndikimin e të ndalë ISIS
20/10 13:01
Top News – Të ecësh mbi ajër… / Atraksioni më i ri në qiellgërvishtësen në Nju Jork
20/10 13:00
Top Channel/ Energji e lirë nga Afrika! Marrëveshje mes Egjiptit, Greqisë e Qipros
20/10 12:46
Top News – Aleati i Putinit në shënjestër / FBI kryen kontrolle në vilën e oligarkut rus
20/10 12:39
Top News – Fenomeni ‘Squid Games’ / Ngre në qiell abonimet e reja në Netflix
20/10 12:27
Top News – Klima është në rrezik / Më shumë karburante fosile dekadën e ardhshme
20/10 12:18
Top Channel/ FBI bastis rezidencën e oligarkut rus, aleat i ngushtë i Presidentit Putin
20/10 12:16
Top News – Është e pagjurmueshme… / Koreja e Veriut tregon raketën e testuar së fundmi
20/10 12:12
Top Channel/ ‘Rishfaqet’ themeluesi i AliBaba, bilioneri nis turin studiues për teknologjinë
20/10 12:02
Top Channel/ Zbulohet shpata e kryqëzatave! Një zhytës në Izrael e gjeti në ujërat e Haifas
20/10 11:47
Top Channel/ Avioni nuk ia del të ngrihet në fluturim, ngec në gardhin e aeroportit dhe merr flakë
20/10 11:46
Top News – Pezullohet pa të drejtë page / Senatorja italiane nuk tregoi pasaportën e vaksinës
20/10 11:43
Top News – Shpërthim vdekjeprurës në Damask / 13 viktima në sulmin mbi një autobus ushtarak
20/10 11:31
Top Channel/ Sulm me bombë në autobusin e ushtrisë, të paktën 13 të vdekur në Damask
20/10 11:09
Top News-Britani, rritet numri i viktimave / Rekord vdekjesh nga Covid 19 që prej marsit
19/10 23:04
Top Channel/ Një zhytës amator gjen një shpatë 900-vjeçare në brigjet e Izraelit
19/10 22:14
Top Channel/ Polonia akuzon BE për ‘shantazh’ ndaj të drejtave kombëtare
19/10 20:33
Top Channel/ Mali Kilimanxharo, një nga akullnajat e çmuara të kontinentit Afrikan
19/10 20:33
Top Channel/ Policia qëllon me gaz lotsjellës, pompa uji ndaj protestuesve të varfërisë në Kili
19/10 20:31