Top Channel/ Meghan Markle “nuk duron dot” fansen e Harryt, nga xhelozia nuk e lejon të bëjë foto
15/04/2024 19:26

Një video po bën xhiron e rrjeti, ku Meghan Markle nuk ka lejuar një fanse që të bëjë foto pranë bashkëshortit të saj, Princi Harry. Çifti morën pjesë në shfaqjen e një ndeshjeje bamirësie polo me kuaj, teksa Princ Harry ka arritur të fitojë farë, duke rrëmbyer kështu kupën. Në momentin që Meghan i ka dhënë kupën edhe e ka puthur në buzë, ndërsa shikuesit vunë re se në zonë kishte edhe kamera Netflix, pasi ata po përgatisin një projekt të ri për platformën, me temën e këtij sporti të veçantë. Në Instagram një faqe ka treguar momentin kur një vajzë afrohet për të bërë foto me princ Harryn, ndërsa partnerja e tij ka insistuar që të kalojë në anën tjetër. “A dëshiron të vish këtu”, i ka thënë 42-vjeçarja ndjekëses, shkruan Page Six, teksa shton se ia ka përsëritur këtë frazë tre herë. Ky veprim ka shkaktuar reagim të gjerë, për xhelozinë e Meghan Markle. Pamjet: AFP

Top Channmel/ Politico: Michel “konspiracion” me Mitsotakis për të “shkatërruar von der Leyen?!
14/06 14:53
Top Channel/ SHBA, rriten krimet e urrejtjes ndaj myslimanëve: “Nxiten nga lufta e Gazës”!
14/06 14:52
Top Channel/ Aksionarët e Tesla-s miratojnë paketën e pagës për Musk, zbulohet shifra marramendëse
14/06 14:26
Top Channel/ Biden “humbet” sërish! Meloni nxiton për ta ndihmuar, e çon pranë liderëve të tjerë…
14/06 14:25
Top News/ Import rekord i energjisë elektrike / Ukraina ‘në hall’, dëme të mëdha në infrastrukturë
14/06 13:51
Top News/ Euro 2024, 1 mld dollarë Gjermanisë / Ja sa do të fitojë vendi pritës i kompeticionit
14/06 13:50
Top News/ SHBA ‘përplaset’ me Rusinë në Kubë / USS Helena përballë flotës ruse të ankoruar në Havana
14/06 13:44
Top News/ Putin niset drejt Koresë së Veriut / SHBA dhe Koreja e Jugut lëshojnë alarmin
14/06 13:35
Top News/ 4 avionë luftarakë rusë mbi Finlandë / Shkelin hapësirën ajrore të NATO-s, incident serioz
14/06 13:26
Top News/ Nuk pritet armëpushim në Gaza…Biden pesimist: Asnjë marrëveshje në të ardhmen e afërt
14/06 13:26
Top Channel/ G7 dritë jeshile: Ukraina 50 mld USD nga asetet ruse, Rusia sulmon me dronë!
14/06 12:21
Top Channel/ S`ka marrëveshje për Gazën? Biden “shuan shpresat”: Jo në të ardhmen e afërt!
14/06 12:20
Top Channel/ Gjermania “përplaset” me SHBA për Kosovën? Rohde i përgjigjet ambasadorit Hill!
14/06 12:19
Top Channel/ Gjermania rikthen shërbimin ushtarak? Cfarë e frikëson Berlinin!
14/06 12:18
Top Channel/ Trump “i pashqetësuar’ nga gjyqet, takohet me ligjvënës në Kapitol!
14/06 12:18
Top Channel/ Shqiptarët shtëpi bari në Greqi! Pesë të arrestuar nga aksioni i policisë së Athinës
14/06 12:14
Top News/ ‘Det’ besimtarësh në Mekë…Nis zyrtarisht pelegrinazhi i përvitshëm i Haxhit
14/06 12:07
Top News/ Gjermanët, në ushtri me detyrim / Pistorius prezanton modelin e ri, ja si do veprohet…!
14/06 12:04
Top Channel/ Po vjen fundi i botës? Lind bualli i bardhë, çfarë tregon profecia
14/06 12:02
Top News/ Furi dronësh ukrainas mbi Rusi / 87 kamikazë në Krime dhe pesë rajone të tjera ruse
14/06 11:55