Top Channel/ Kampionati i basketbollit U18/ Shqipëria organizatore e eventit europian
03/08/2021 12:54

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ CR7 largohet nga vila luksoze që i siguroi Manchester United për një arsye të vetme!
16/09 20:12
Top Channel/ Si të shmangësh dopingun? Ekspertët: Duhen edukuar sportistët!
15/09 12:45
Top News- Goditi punonjësen e sigurisë/ Ronaldo i kërkon ndjesë dhe i dhuron fanelën
15/09 12:38
Top Channel/ Homazhe në stadium për Ylli Mihalin, fizioterapisti i ekipit kombëtar vdiq nga covid
14/09 15:35
Top News-Lamtumirë Ylli Mihali !/Futbolli i bën homazhet fizioterapistit të kombëtares
14/09 15:18
Top News- Ronaldo kthehet te Man.Utd/ Me një Lamborghini me vlerë 200 mijë Euro
14/09 14:03
Top Channel/Covid vret fizioterapistin, Ylli Mihali,pjesëtar i stafit të kombëtares ishte në intubim
13/09 15:20
Top Channel/ Dinamo rikthehet me fitore, në Superligë pas 9 vjetësh. Mundi Kastriotin
12/09 19:57
Top News- F1, frikë në Monza/ Hamilton përplaset me Verstappen, e shpëton sistemi ‘Halo’
12/09 18:09
Top News – Vllaznia merr fitore të çmendur/ Kuqeblutë triumfojnë me laçin në transfertë me goleadë
11/09 18:27
Top News – Tirana ‘shkëlqen’ në start/ Bardheblutë bindin me fitoren 4-2 ndaj Skënderbeut
11/09 18:26
Top News – Zbulohen përfitimet e klubeve/ Fanelat e Ronaldos shiten më shumë se të Messit
11/09 17:03
Top News – Ibrahimovic ‘habit’ me deklaratën/ Suedezi beson se është lojtari më i miri në botë
11/09 17:02
Top Channel/ Vllaznia luan me Laçin.Brdaric: Duhet të përgatisim shumë mirë sfidën
10/09 15:39
Top News- Vllaznia luan me Laçin / Brdaric-duhet të përgatisim shumë mirë sfidën
10/09 14:20
Top News – Sot nis Kategoria Superiore/ Me supersfidën mes Teutës dhe Partizanit
10/09 12:44
Top Channel/ Superliga fillon nesër/ Ndeshja e parë luhet në Elbasan mes Teutës dhe partizanit
09/09 20:00
Top Channel/ Sot ndeshja me San Marinon/ Kombëtarja pa kompromis, do të kërkojë 3 pikët
08/09 20:01
Top News-Kosova pret Spanjën / Challandes-s’do jetë e lehtë të luajmë në sulm
08/09 11:59
Dinamo rikthehet në kategorinë superiore, faza përgatitore, flet Marku | Breaking Top News
07/09 16:11