Top Channel/Ibrahimaj:Të angazhuar për thithjen e investimeve të huaja.Prioritet reforma në Drejtësi
13/10/2021 20:22

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Britani, 170 vdekje në ditë. Kritika qeverisë që nuk ashpërson masat anti covid
21/10 15:43
Top Channel/ Peticion kundër ndotjes në Elbasan, banorët kërkojnë masa për zonën e ish-metalurgjikut
21/10 15:42
Top Channel/ Kontrabandë me testet e covid/Arrestohen 4 persona dhe 2 doganierë në portin e Durrësit
21/10 15:40
Top Channel/ Dhunohet kryebashkiaku i Selenicës, goditet nga biznesmeni për linjat e transportit
21/10 15:38
Top Channel/ Banka Botërore parashikon rritje të shpejtë ekonomike pas krizës së pandemisë
21/10 15:36
Top Channel/ Nuk vaksinohen as te mjekësia, Silva Bino: Duhet të bisedojmë dhe t’i bindim studentët
21/10 15:32
Top Channel/ Manastirliu: Nesër vendoset doza e tretë e vaksinës për mbi 60 vjeç
21/10 15:29
Top Channel/ PD nuk vë kushte për dialogun, Rushaj: Presim kuvendin për tre nismat tona
21/10 15:26
Top Channel/ Deputetja e PD rrezikon mandatin. Kuvendi i shkruan KQZ: Fshehu emrin e të atit
21/10 15:10
Top Channel/Rusët, hetimi,shkelje me përkthimin.Prokurorët pyetën të mbijetuarit me ndihmën e guidës
21/10 15:08
Top Channel/ Lojëra me “vrasje” në shkolla, fëmijët të fiksuar me skenat e dhunshme të serialit
21/10 15:05
Top Channel/“Më 26 nëntor, dita e kthimit në shtëpi të 200 familjeve”,Rama inspekton punimet në Bubq
21/10 14:57
Top News – ‘Shkolla si Qendër Komunitare’/ Rama publikon pamjet me të rinj e fëmijë që stërviten
21/10 14:39
Top Channel/U dhunua nga biznesmeni. Kreu i bashkisë Selenicë tregon ngjarjen
21/10 14:09
Top News- Braçe i revoltuar me transportin publik /‘Kriminal vendimi për përgjysmimin e autobusëve’
21/10 14:07
Top News – Goditet kryebashkiaku i Selenicës / Përplasja me biznesmenin për licensën e transportit
21/10 14:00
Top News – Gati miratimi i dozës së tretë / Manastirliu-Mosha e vaksinimit do ulet në 16 vjeç
21/10 13:40
Top Channel/ Manastirliu nga Shkodra: Të gatshëm për dozën e tretë të vaksinës
21/10 13:40
Top Channel/ Peticioni kundër ndotjes firmoset nga qytetarët në Elbasan
21/10 12:48
Top Channel/ SPAK: Kemi mbingarkesë! Kërkohet të plotësohet sa më shpejt stafi i BKH
21/10 12:47