Top Channel/ Dita e finales/ Tre “fan zone”, tifozët e Romës te liqeni, Feynoord te pedonalja
16/05/2022 19:54

Në Tiranë pritet të vijnë nga 40 mijë-100 mijë veta për të ndjekur finale e Confference League mes Romës dhe Feyenoord. Ditën e ndjeshjes më 25 maj në kryeqytet do të kete tre Fan Zona, ku përmes ekraneve të mëdha do tu japi mundësi sportdashësve që të ndjekin finalen e madhe.

Top Channel/ Tirana përgatitet për ndeshjen, nesër përballja në Luxemburg për “Champions League”
05/07 20:07
Top News- Sezoni i ri i Superiores/ Çfarë do të ketë ndryshe edicioni 2022-23!
05/07 15:26
Top News – Lëvizje te Teuta dhe Kukësi/ Klubet e Superiores zyrtarizojnë afrimet e reja
05/07 15:25
Top News – Tirana mbërrin në Luksemburg/ Për ndeshjen me Dudelange në Champions
05/07 11:10
Top Channel/ Evangjeli Veli “e pafat” këtë sezon, rezulton negative nga Covid19 por humbi Lojërat
04/07 17:38
Top Channel/Tirana, gati për Champions/Bardheblutë kanë zbardhur listën e plotë për ndeshjen e parë
04/07 15:39
Top News – Sporti përqafon Ukrainën/ Presidenti i IOC, Thomas Bach takon volodymyr zelensky
04/07 15:03
Top News – Gabriel Jesus firmos me Arsenalin/ Sulmuesi do përfitojë 264 mijë paund në javë
04/07 13:32
Top News- Afron sfida me Dudelange/ Tirana, gati 22 futbollistë, nuk figuron emri i Ngoo
04/07 11:00
Top Channel/ Ekipi shqiptar kthehet me medalje , Veliaj: Krenar që triumfuan sportistët e nga Tirana
03/07 20:06
Top Channel/ Qerimaj me medalje argjendi/ Shqipëria siguron një tjetër medalje në Lojërat Mesdhetare
03/07 13:43
Top Channel/ Erkand Qerimaj medalje argjendi/ Lojrat Mesdhetare, fitorja e vështirë me herën e tretë
02/07 20:06
Top Channel/ Pas polemikave, Erkand Qerimaj merr medaljen e argjendtë në stilin e shkëputjes
02/07 19:14
Top Channel/ Medalje e artë për Gegën. Incident me himnin e Shqipërisë në Lojërat Mesdhetare
02/07 12:31
Top News- Luiza Gega shkëlqen sërish/ I dhuron medalje të artë Shqipërisë në Oran 2022
02/07 11:46
Top Channel/ Lojërat Mesdhetare, Franko Burraj dhuron emocion në kampin kuqezi
01/07 20:59
Top Channel/ Beqiri ndalet në çerekfinale/ Boksieri shqiptar u dorëzua para përfundimit të ndeshjes
01/07 15:48
Top Channel/ “Uniforma ime”/ FSHF u dhuron fëmijëve fanella për t’i nxitur të merren me sport
01/07 12:44
Top News – FSHF, Projekti ‘Uniforma ime’/ Do të ketë impakt te 15 mijë fëmijë shqiptarë
01/07 12:03
Top Channel/ Lojrat mesdhetare/ Sportistët e Shqipërisë nuk hyjnë në zonën e medaljeve
30/06 20:06