Top Channel/ Amerikania e vrarë brutalisht në Rusi, mediat: ishte ish-marinse!
20/06/2021 13:42

Një person ka përfunduar në pranga lidhur me vrasjen brutale të 34 vjecares amerikane Catherine Serou në Rusi. Serou rezultonte e zhdukur që të marten dhe se fundi u zbulua trupi i saj i pajete. Agjensia ruse e lajmeve RIA njoftoi se amerikania studionte për juridik në një universitet të rajonit Nizhny Novgorod. Ajo kishte mbërritur atje nga Kalifornia disa vjet më parë. Disa raporte në mediat e huaja tregojnë se Catherinë ishte një ish marinse. Pak përpara vdekjes, ajo i kishte dërguar të ëmës një mesazh në telefon ku i thoshte se ishte në një makinë me një të huaj.”Shpresoj të mos më rrëmbejë”, kishte shkruar Serou. Personi që e mori në makinë u identifikua si 43 vjecari Aleksey Popov i cili tani akuzohet për vrasje. Catherine u zhduk pikërisht mbrëmjen e takimit mes presidentit amerikan Joe Biden dhe homologut të tij rus, Vladimir Putin, ku u diskutua fati i dy ish marinsave të tjerë amerikane që mbahen të burgosur në Rusi.

Top Channel/ Rrufetë shkarrojnë shtëpitë në Angli, 70 vjecarja goditet brenda në banesë!
24/07 13:55
Top Channel/ Presidenti kroat tallet keq me serbët, i lë pa përgjigje!
24/07 13:55
Top Neës – Lufta e III botërore është kibernetike / Tajvani po merr masa për t’u mbrojtur nga Kina
24/07 13:39
Top News – Ndërtesa e shembur në Florida / Mbyllet kërkimi, mungon edhe një nga viktimat
24/07 13:23
Top News – Jo vetëm kopjojnë por edhe mësojnë / Shihni çfarë bëjnë papagallët në Australi…
24/07 13:00
Top Channel/ Kufizimet “cmendin” australianët, përleshje të dhunshme me policinë!
24/07 13:00
Top News – Laguna bëhet rozë / Nga ndotja e industrive të peshkimit
24/07 12:56
Top News – Pasi të vdesë mbretëresha…/ Princi Harry firmos marrëveshjen për 4 libra
24/07 12:55
Top Neës – Ndalohet bari në lëndina… / Las Vegasi i zhuritur, masa drastike për ujin
24/07 12:55
Top News – Fluturuan në hapësirë, por… / Bezos dhe Branson nuk janë astronautë
24/07 12:31
Top Channel/“Nuk i lanë gjë pa thyer”:thanë se ishte hajdut, punonjësit rrahin brutalisht kalimtarin
24/07 12:29
Top Channel/ Paraja nuk blen gjithcka, SHBA: Bezos dhe Branson, nuk quhen astronautë!
24/07 12:23
Top Channel/Pak sekonda nga tragjedia: Dy avionë rrezikuan përplasjen në aeroportin e Parisit!
24/07 11:12
Top Channel/ SHBA nis miliona vaksina nëpër botë, amerikanët vetë i refuzojnë
24/07 11:12
Top Channel/ Brezi i rrezikuar koralor i Australisë nuk merr mbrojtjen e UNESCO
23/07 22:37
Top Channel/ Zonja e parë Jill Biden vjen të takojë perandorin japonez Naruhito
23/07 22:36
Top Channel/ 10 vjet nga vdekja e kantautores britanike Amy Winehouse
23/07 22:36
Top News – Erdogan flet me vështirësi/ Dalin pamjet, dyshime për kancer dhe epileps
23/07 22:32
Top News – ‘Skanohet’ planeti Mars/ Shkencëtarët kan tani të dhëna të sakta
23/07 22:26
Top News – Shembet ura në Siberi/ Bllokohet hekurudha më e gjatë në botë
23/07 22:25