Sulmi i Turqisë në Siri, ambasadori turk flet për gratë dhe fëmijët e luftëtarëve shqiptarë atje
14/10/2019 20:03

Forcat e Armatosura të Turqisë, së bashku me Ushtrinë Kombëtare Siriane për të gjashtën ditë vijojnë operacionin e koduar “Burimi Paqes”, kundër organizatave terroriste PKK/YPG dhe DEASH, të cilësuara nga presidenti Erdoğan si organizata terrorishte.

Protesta të dhunshme në Francë/ Demonstruesit dogjën makina, thyen vetrata dhe sulmuan policinë
06/12 02:27
Top News – Italia në vetëm 24 orë/ Covid, 21 mijë raste e 662 viktima
05/12 19:44
Greqi, 98 humbje jete nga Covid/ Gjatë 24 orëve të fundit u regjistruan 1383 të infektuar
05/12 19:43
Top News – Trafikanti sajoi vdekjen! I tmerruar nga bandat shqiptare
05/12 17:47
Top News – Droga me ‘Dragon Ball’/ Itali, 3 shqiptarët u kapën ‘mat’
05/12 17:23
Top News – Një fqinje si kjo / Gruaja dhuron 7.5 milione dollare
05/12 16:14
Top News – Shkencëtaret ia dolën! Parashikojnë shpërthimin vullkanik
05/12 16:03
Top News – U dënuan me vdekje/ Irani rishikon rastin e të rinjve
05/12 15:15
Top News – Nuk reshtin përplasjet/ SHBA ndërpret programet me Kinën
05/12 15:14
Top News – Përkeqesohet situata/ Turqia nis izolimin gjatë fundjavës
05/12 15:10
Top News – Jep afatin kohor/ Fauci-ja kur e mposhtim koronavirusin!
05/12 15:08
Top News – E rrallë, Ylli i Betlehemit/ Çfarë ndodh këtë vit në javën e krishtlindjeve
05/12 15:02
Top News – Alarmi i ekspertit/ Kina po mbledh ADN-në e botës për një arsye të tmerrshme!
05/12 14:58
Top News – SHBA, spitalet e covid/ Kërcenohen nga sulmet kibernetike
05/12 12:56
Top News – Të paguajnë të pasurit!/ Argjentina u ve takse për covid-in
05/12 12:52
Top News – Biden thirrje kongresit/ Miratoni urgjent paketën e ndihmës!
05/12 12:50
Top News – Rusia nuk pret më/ Në Moskë, nis vaksinimi masiv
05/12 12:49
Top News – Itali, borë e ngrica/ Makinat bllokohen në rrugë
05/12 12:49
Top News – Ligji mbi të gjithë/ Austri, burgoset ish-ministri
05/12 11:32
Top News – Dritë në fund të tunelit/ Merkel, në OKB për pandeminë
05/12 11:03