Rikthehen reshjet dhe ulen temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot
04/02/2020 08:47

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku pasdite vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do te jenë në formën e dëborës.

Top News – 5 rastet me covid/ Bulqizë, qytetarët vetëkarantinohen
09/07 21:03
Top News – Subjektet e turizmit/ Shkelja e masave, 700 mijë lekë gjobë
09/07 20:59
Top News – Vjedhje 1.2 miliardë euro/ PD: Koncesioni për Milot-Fier
09/07 20:58
Top News – Maliqi: Jemi 11 deputetë/ Do votojmë marrëveshjen për kodin
09/07 20:56
Edicioni Informativ, 9 Korrik 2020, Ora 19:30
09/07 20:10
Hetimi për Bylis-Tirana/ Dyshimet për trukime, seanca e parë në komisionin e etikës
09/07 19:58
Top News – Mbledhja e grupit të PS/ “Zgjedhorja” votohet në 23 korrik
09/07 19:49
Pedagogët e jashtëm pa paga/ Te universiteti i Mjekësisë nuk i marrin prej dy vitesh
09/07 19:47
Drejt arritjes së votave për kodin/6 deputetë të opozitës parlamentare pro marrëveshjes PS, PD & LSI
09/07 19:42
PS, ofertë për opozitën/ “Votoni Kodin. Ndryshojmë kushtetutën”. PD: Sistemi, vetëm me referendum
09/07 19:41
Top News – Vendimi i BSH/ Bankat, pezullohet ndarja e fitimit
09/07 19:13
Top News – Brenda laboratorit/ Në qendrën e teorive konspirative
09/07 19:12
Top News – Hapen parqet e argëtimit/ Japoni, ja rregulli i çuditshëm
09/07 18:38
Top News – U prek nga koronavirusi/ Bolsonaro reklamon hidroksiklorinën
09/07 18:13
Top News – Kontratë me “Sony Music”/ Tayna bën hapin e madh në karrierë
09/07 18:04
Top News – Një panel i pavarur/ OBSH, heton menaxhimin e pandemisë
09/07 17:53
Top News – Klosi: Agjensive turistike/ “Kryeni udhëtimet ose ktheni paratë”
09/07 17:51
Top News – 21 të akuzuar nga SPAK/ Trafik droge nga Saranda në Greqi
09/07 17:49
Bulqiza, rastet e fundit me Covid-19/ Banorët vetëkarantinohen, pedonalja dhe lokalet bosh
09/07 17:10
Top News – ‘Zgjedhorja’, reagim i PD/ ‘Jemi kundër listave të hapura’
09/07 16:59