Nis turi i 80-të çiklistik, mbi 100 çiklistë në garë për 900 km në disa qytete
22/05/2023 15:41

Ka startuar Turi i 80-të i Xhiros së Shqipërisë në Çiklizëm. Gjithçka nisi nga një prezantim i skuadrave në Sheshin Italia në kryeqytet ku morën pjesë drejtuesit e FSHÇ, të Bashkisë Tiranë por edhe presidenti i komitetit olimpik së bashku me ministren e rinisë të cilët së bashku i uruan mirëseardhjen të gjithë pjesëmarrësve mbi 100 çiklistë nga rreth 15 skuadra të ndryshme përfaqësuese por edhe klube nga Evropa.

Top Channel/ Ëndrra bëhet realitet! Kombëtarja shqiptare e të Amputuarve, pjesë në Ligën e Kombeve
23/09 20:13
Top Channel/ “Tirana Youth Run”/ Gara më e madhe e atletikës për moshat nga 8 deri në 18 vjeç
23/09 15:47
Top News – Inteligjenca Artificiale në futboll / ChatGPT përcakton formacionin e të gjitha kohërave
21/09 19:54
Top News- ‘Jam trajneri më i mirë në botë’ / Ish deputeti letër Dukës-Ua kaloj metodave të FIFA-s
20/09 16:21
Top News – Sa paguhen pilotët e Formula 1! / Revista ‘Forbes’ e zbulon, kryeson Max Verstappen
20/09 15:23
Top News -Arrihet marrëveshja me futbollistet / Spanja, pjesa më e madhe e tyre grumbullohen në ekip
20/09 12:48
Top News – Fillim i keq i javës për Lautaron / I grabitet restoranti në qendër të Milanos
19/09 15:58
Top News – Neymar nuk harron zakonin e vjetër / Tradhton sërish partneren e tij shtatzënë
19/09 13:38
Top News – ‘Çmenduri’ në Teheran / Cristiano Ronaldos i rezervohet një pritje si e një ylli rock-u
19/09 12:16
Top News – Spanja e futbollit të femrave / Vijon rebelimi i lojtareve kundër Federatës së Futbollit
19/09 12:15
Top News – Ronaldos i rezervojnë pritje madhështore në Teheran, qindra tifozë ndjekin pas autobusin
18/09 20:13
Top News – Emerson Royal, 2 gëzime në një ditë / Tottenham fiton dhe…futbollisti bëhet baba
18/09 16:26
Top Channel/ Shiten të gjitha biletat! Ndeshja Shqipëri-Çeki më 12 Tetor në “Arena Kombëtare”
18/09 13:04
Top Channel/ Stadiumi i ri i “Iliria”! Skuadra e Fushë-Krujës bëhet gati për sezonin e ri
17/09 12:53
Top News – 200 metra larg / Gjykatësi ia ndalon Rubialesit t’i afrohet Hermosos
15/09 22:29
Top News – Me akuzën për dhunë në familje / New York, vihet në pranga ylli i Houston Rockets në NBA
14/09 19:26
Top News – Çmimet ‘FIFA the Best’ / Caktohen 12 finalistët, cili do të fitojë!
14/09 18:43
Top News – Trajnerët më ‘dorëshpuar’ / Pep Guardiola kryeson klasifikimin e ‘The Sun’
14/09 18:42
Top News – Kosova mërzitet me Shqipërinë, shkak bëhen Daku dhe Muja
13/09 22:31
Top Channel/ Rikthehet kampionati! Tirana do presë Skënderbeun, ndërkohë që Vllaznia pret Partizanin
13/09 15:39