Jerusalema Dance Challenge | Top Channel Albania
13/05/2021 17:43

Top Media kërcen nën ritmet e "Jerusalema Dance" , sfida që ka "pushtuar" botën. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Edicioni Informativ 27 Qershor 2022, Ora 09:00 | Lajmet nga vendi, rajoni dhe bota | Top News
27/06 11:01
Top News -Me automatik për të vrarë xhaxhain/Ndërhyn policia, në pranga i riu nga Malësia e Madhe
27/06 10:43
Top Channel/ Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor, qindra të ndëshkuar gjatë një jave në Fier
27/06 10:38
Top News – Me dronë, në kërkim të parcelave me kanabis, policia aksion në Vlorë
27/06 10:36
Top News – Digjet fasoneria e italianes në Vlorë/Autori theu xhamat dhe e spërkati me benzinë
27/06 10:32
Top Channel/ Kontrolle intensive për kultivimin e lëndëve narkotike në Vlorë
27/06 09:50
Top Channel/ Malësi e Madhe, i riu qëllon me armë zjarri në ajër pas sherrit me xhaxhain
27/06 09:40
Top Channel/ Shkrumbohet qëllimisht fasoneria në Vlorë, autori theu xhamin dhe hodhi lëndë djegëse
27/06 09:37
Top News-U vra pasi ngacmoi shqiptaren në lokal/ Athinë, 4 persona dhunojnë 42-vjeçarin dhe largohen
26/06 22:09
Top News – SHBA kthen orën mbrapa / Pse historia nuk do ta ‘falë’ ndalimin e abortit!
26/06 21:54
Top News- Nga 1 korriku gjoba për qeset plastike/ Kontrolle në terren, masa dhe për konsumatorët
26/06 21:36
Top News- Si u porosit vrasja e Nuredin Dumanit!/ Droga në Holandë, 90 mijë euro për autorin
26/06 21:15
Exclusive – Inflacioni, përbindëshi mbi paratë tona – 26 Qeshor 2022
26/06 21:00
Top Channel/ Linçohet mësuesja në TikTok, shpërndahet video me foton “ta vrasim”
26/06 20:59
Top Channel/ Evakuuohet me helikopter çifti i alpinistëve që u bllokua në Valbonë
26/06 20:57
Top Channel/ Pasojat e diabetit, kërkohet ndërhyrje për të parandaluar retinopatinë diabetike
26/06 20:15
Top Channel/ Taksat prekin shtresën e mesme, ekspertët: Barra fiskale të zhvendoset te të pasurit
26/06 20:05
Top Channel/ 45 mijë euro kavanozi me vaj trëndafil! Kriza e çmimeve rrit kostot për produktin
26/06 20:01
Top Channel/ Pasuria e trafikantit të vrarë, në gjykim dosja e të ekzekutuarit për pazare droge
26/06 19:58
Top Channel/ Veliaj: Meta, si Berisha. Kryebashkiaku: Ata protestat, ne punën. Shikojmë përpara
26/06 19:57