Greqi, 6 të vdekur dhe 120 të plagosur nga moti i keq
11/07/2019 11:01

Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra janë plagosur pas një stuhie të fuqishme që ka prekur zonën turistike të Halkidhikisë rreth 80 km në lindje të Selanikut.

Në Selanik s’ka përmirësim/ Vijon të jetë vatra më e nxehtë e Covid-19 në Greqi
05/12 02:02
Top News – SHBA, gjendet ilaçi/ Parandalon kovidin për 24 orë
05/12 00:03
Top News – Kongresi Amerikan/ Kalon ligjin për kanabisin
05/12 00:02
Top News – Nuk merren dot vesh/ Ndërpriten bisedimet për Brexit
04/12 23:59
Top News – Trump nuk dorëzohet/ Mbledh fonde për betejat ligjore
04/12 23:57
Top News – Shpërthen Erdogan/ Uroj që Franca ta heqë qafe Macron
04/12 23:55
Top News – E vetmja pas Amerikës/ Kina vendos flamurin në hënë
04/12 20:55
Top News – Kongresi i SHBA bllokon/ Tërheqjen e trupave nga Gjermania
04/12 20:28
Top News – SHBA për negociatat/ Shqipëria e ka justifikuar çeljen
04/12 20:14
Fushata pro vaksinës/ Tre ish presidentët amerikanë Clinton, Bush dhe Obama do e bëjnë para kamerave
04/12 20:08
Top News – Misteri i binjakëve/ Të dy me covid, njëri vdes tjetri jo
04/12 19:07
Top News – Adolf Hitleri fiton zgjedhjet lokale në Namibi
04/12 15:30
Top News – Bashkimi Evropian kërcënon Turqinë me sanksione
04/12 14:56
Top News – Dua Lipa e para/ 100 artistët më të mira të 2020
04/12 14:47
Top News – Gjermani: Rezerva mjekësore për pandemitë e ardhshme
04/12 14:42
Top News – OKB: Do të duhen vite për rimëkëmbjen globale nga Covid-19
04/12 12:33
Top News – Modifikimi i motit/ Kina vendos të zgjerojë programin
04/12 12:31
Top News – Kërcënim nga Irani/ Izraeli paralajmëron shtetasit
04/12 12:23
Top News – Vendimi i Facebook-ut/ Heq postimet kundër vaksinës COVID-19
04/12 12:21
Top News – Kontratat e NASA-s/ 1 USD për të marrë kampione në Hënë
04/12 12:18