Festivali me dema në Spanjë nis keq, plagosen 3 persona
07/07/2019 17:40

Një person u godit nga demi dhe dy të tjerë pësuan traumë në kokë gjatë ditës së parë të festivalit më të njohur të qytetit verior të Spanjës, Pamplona këtë të diel.

Top News – Italia në vetëm 24 orë/ Covid, 21 mijë raste e 662 viktima
05/12 19:44
Greqi, 98 humbje jete nga Covid/ Gjatë 24 orëve të fundit u regjistruan 1383 të infektuar
05/12 19:43
Top News – Trafikanti sajoi vdekjen! I tmerruar nga bandat shqiptare
05/12 17:47
Top News – Droga me ‘Dragon Ball’/ Itali, 3 shqiptarët u kapën ‘mat’
05/12 17:23
Top News – Një fqinje si kjo / Gruaja dhuron 7.5 milione dollare
05/12 16:14
Top News – Shkencëtaret ia dolën! Parashikojnë shpërthimin vullkanik
05/12 16:03
Top News – U dënuan me vdekje/ Irani rishikon rastin e të rinjve
05/12 15:15
Top News – Nuk reshtin përplasjet/ SHBA ndërpret programet me Kinën
05/12 15:14
Top News – Përkeqesohet situata/ Turqia nis izolimin gjatë fundjavës
05/12 15:10
Top News – Jep afatin kohor/ Fauci-ja kur e mposhtim koronavirusin!
05/12 15:08
Top News – E rrallë, Ylli i Betlehemit/ Çfarë ndodh këtë vit në javën e krishtlindjeve
05/12 15:02
Top News – Alarmi i ekspertit/ Kina po mbledh ADN-në e botës për një arsye të tmerrshme!
05/12 14:58
Top News – SHBA, spitalet e covid/ Kërcenohen nga sulmet kibernetike
05/12 12:56
Top News – Të paguajnë të pasurit!/ Argjentina u ve takse për covid-in
05/12 12:52
Top News – Biden thirrje kongresit/ Miratoni urgjent paketën e ndihmës!
05/12 12:50
Top News – Rusia nuk pret më/ Në Moskë, nis vaksinimi masiv
05/12 12:49
Top News – Itali, borë e ngrica/ Makinat bllokohen në rrugë
05/12 12:49
Top News – Ligji mbi të gjithë/ Austri, burgoset ish-ministri
05/12 11:32
Top News – Dritë në fund të tunelit/ Merkel, në OKB për pandeminë
05/12 11:03
Në Selanik s’ka përmirësim/ Vijon të jetë vatra më e nxehtë e Covid-19 në Greqi
05/12 02:02