Analizë e tenderave në Kosovë/ Sa para mund të kurseheshin për blerjet gjatë pandemisë?
30/05/2020 14:47

Instituti Demokratik i Kosovës ka analizuar tenderat që janë kryer gjatë pandemisë nga ministria e Shëndetesisë në vend, duke arritur në përfundimin se për pajisjet mjekësore të blera do të mund të kurseheshin mbi 60 mijë euro.

Top Channel/ Më shumë pacientë në Kosovë, dyfishohet numri i atyre që kërkojnë trajtim në QKUK
31/07 12:34
Top News-50 milionë euro për fermerët/ Qeveria e Kosovës merr hapin e rëndësishëm
30/07 15:53
Top News-Varianti Delta ‘shkund’ Kosovën/ 90 përqind e rasteve të reja janë të variantit të ri
30/07 14:48
Top Channel/ Spitali ua ndërpreu pagën, mjekët specializantë në Kosovë në protestë
29/07 18:26
Top News – 108 vite nga konferenca e Londrës/Abazi- ‘Serbia joshi Ramën, shkeli Kosovën’
29/07 16:01
Top News – Kosova refuzon ‘mini-Shengenin’/ Kurti-Iniciativa e Novi Sadit, pa vizion për rajonin
29/07 16:00
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
29/07 11:12
Top Channel/ Lamtumira e viktimave të Kroacisë/Trupat e pa jetë të 10 emigrantëve u kthyen në Kosovë
28/07 19:15
Top News – Mbërrijnë të mbijetuarit e tragjedisë/ Kosovë, 21 u kthyen nga Kroacia, 15 ende në spital
28/07 10:17
Top Channel/Kthehen 21 të mbijetuarit e aksidentit,mbërritën nga Kroacia në aeroportin e Prishtinës
28/07 03:05
Top Channel/ Mbërrijnë në Kosovë të mbijetuarit e aksidentit tragjik në Kroaci, priten nga Kurti, Osmani dhe Konjufca
28/07 01:55
Top News-Aksidenti tragjik në Kroaci/26 persona dalin nga spitali, 15 vijojnë trajtimin
27/07 15:58
Top Channel/ 26 të plagosur dalin nga spitali, avokati: “Shoferi nuk ka thënë se e zuri gjumi”!
27/07 15:15
Top Channel/ 18 vjeçarja që vdiq në aksident, do niste punë si infermiere në Gjermani
26/07 19:47
Top Channel/ Momenti 3D i tragjedisë së autobusit- tmerri, babai nuk njohu dot fëmijën e tij!
26/07 11:45
Top News – Ringrihet turizmi në vend/ Shifra optimiste, më shumë pushues nga Kosova
24/07 16:14
Top Channel/Kosovë, kërkohet vaksinim derë më derë. Komunitetet rome e egjiptiane refuzojnë vaksinën
24/07 15:17
Top News – Medalja e parë për Kosovën/ Distria krasniqi niset drejt finales në Tokyo 2020
24/07 14:24
Top News – ‘Kosova sfidohet nga Serbia’/ Kusari-Lila-Bisedimet në Bruksel nuk janë të lehta
22/07 14:00
Top News – Kadri Veseli në Hagë/ Avokati kërkon lirim dhe pafajësi, prokurorja hesht
21/07 19:42