Vrasja në ish-Bllok, Doda: Nuk ka siguri për jetën. Policia të mos marrë urdhra nga të fortët
04/10/2018 22:59

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët e kryeqytetit në zonën më të populluar të saj, atë të ish-Bllokut, mbrëmjen e kësaj të enjteje. Një person ka ndërruar jetë dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Gjyqtari kërcënonte me SMS. ONM djeg kryegjyqtarin e Pukës
18/12 20:20
Deputetët e PS “rrëzojnë” Lleshajn, votojnë kundër projektit për Policinë e Shtetit
18/12 20:13
Ndërhyrje rikonstruksioni në dy konvikte nga 27. Studentët: S’kemi ku të ikim
18/12 20:09
Shëndetësia, shqiptarët paguajnë më shumë nga xhepi për t’u kuruar
18/12 20:07
Rama u bën premtimin e parë studentëve: Nga janari…
18/12 20:03
“Unaza”, hetim për tenderat. Dyshohet se “Vëllezërit Hysa” u përdorën për koperturë
18/12 15:43
Takimi me studentët, Rama: Askush nuk tradhëtoi askënd!
18/12 15:36
Bode: Do të qëndroj larg politikës!
18/12 15:09
Protestë dhe bllokim rrugësh
18/12 14:48
Rrëzohet dekreti për buxhetin. Mazhoranca votoi kundër në Komisionin e Ekonomisë
18/12 14:45
Dizajni i Da Vincit përdoret ende nga endësit e mëndafshit
18/12 14:38
Shtohen reshjet e dëborës, zbardhet Shqipëria
18/12 14:27
Pa koment – Greqi, arratiset një shqiptar nga qelitë e paraburgimit
18/12 12:39
Fishekzjarret, urdhër bllokimi nga 3 ministra
18/12 12:34
Vendi mbulohet nga bora, ja situata e rrugëve
18/12 12:30
Mjerimi i fshatit Lubonjë
18/12 12:28
Opozita kthehet në Kuvend. Do të marrë pjesë në dy seancat e kësaj jave
18/12 12:27
Këshilli i Sigurimit për ushtrinë. Thaçi: Asgjë e jashtëzakonshme
18/12 12:18
Protesta e studentëve, Avokati i Popullit: Të përgjysmohen tarifat për…
18/12 12:16
Wake Up/ Ergys Mërtiri: Pse jemi të pakënaqur nga arsimi!
18/12 12:12