Urat e Voskopojës/ Ajo e Shën Prodhomit u restaurua, dy të tjera janë në rrezik
21/08/2019 12:25

Voskopoja, fshati që turizmin e mbështet tek bukuritë natyrore por edhe atraksionet kulturore mbetet një ndër destinacionet më të frekuentuara në Korçë.

Ngrihen kampe në Tiranë/ Xhaçka bën bilancin e dëmeve në të gjithë vendin
21/09 23:45
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 23:06
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 22:51
Sizmologu Duni: Numri i post-goditjeve është i lartë, por tërmeti nuk parashikohet
21/09 20:35
E rëndë, vdes boksieri bullgar gjatë ndeshjes në Shkodër
21/09 19:12
Lëkundjet e tërmetit në Top Channel, ja dëmet “Në Shtëpinë Tonë”
21/09 18:08
Tërmeti/ Njerëzit nëpër rrugë, në Yzberisht
21/09 17:47
Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës – VIDEO
21/09 17:41
Tërmeti dëmton rëndë universitetin Gjeologjik (Video)
21/09 17:05
Ekskluzive/ Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë. Në raport me ligjin përgjegjësia është personale
21/09 15:00
Nisma në çdo shkollë të Tiranës me moton, “Merr bukën me vete”
21/09 13:21
Fshati pa shkollë në Dibër/ 100 fëmijë çdo ditë bëjnë dhjetëra km rrugë
21/09 13:20
Në Vlorë turizmi vijon/ 4500 pasagjerë më shumë, krahasuar me vitin 2018!
21/09 13:16
Lezhë/ Bashkia shkurton punonjësit, nga janari do të pushohen 609 persona
21/09 13:15
Ishin nisur drejt Greqisë me gomone, anija shqiptare ndalon 111 emigrantë
21/09 09:40
Protesta e fëmijëve për shkollën në Peqin: Na e riparoni, e prishi tërmeti
20/09 19:51
SHBA: Dënim shkurajues/ Reagon dhe PS: “Tahiri”, çështje e drejtësisë
20/09 19:46
“Sot për të ardhmen”, Tirana i bashkohet protestës botërore
20/09 16:15
Shqiptarët do numërohen/ Censusi nis në 2020-n, 8500 persona do dalin derë më derë
20/09 15:40
Defekti la Tiranën pa ujë/ Riparohet linja e Bovillës, në mbrëmje rikthehet furnizimi
20/09 15:33