Transporti për mësuesit
29/02/2012 16:00

Ministria e Arsimit ka vendosur të heqë të gjitha linjat e transportit për mësues e nxënës, në zonat ku funksionon transporti publik. Paga e këtyre mësuesve ka një rritje prej 1800 lekësh dhe bileta do të kompensohet nga shteti.

Toni Montana shqiptar, shpallet fajtor për vrasjen e pestë
21/03 16:44
Pacientët ankohen për spitalin
21/03 15:58
Fushë Arrëz, shembet me shpërthim oxhaku i rrezikshëm
21/03 15:56
Protestë kundër HEC, banorët “pushtojnë” këshillin Bashkiak
21/03 15:51
Pa Koment – Basha në gjumë në avion, Braçe: Njerëz të poshtër, të pashpirt
21/03 15:48
Indianët po ndërtojnë në bregdet, në Dhërmi në tokën që fitoi ortaku i Besnik Dervishit
21/03 15:40
28 vite burg për tokat e Spillesë, Prokuroria jep pretencën
21/03 15:29
Protesta e gjashtë e opozitës; Mungon Basha dhe Rama
21/03 15:26
Zv.ambasadorja e SHBA: Reforma në Drejtësi nuk ka dështuar
21/03 15:14
Hetimi për lobimin, Basha refuzon të shkojë në Prokurori
21/03 15:11
Rudina Hajdari i sulmon të gjithë: Në vijim, nisma ligjore për një qëllim madhor
21/03 15:09
Pa Koment – Kamionçina del nga rruga, humb jetën drejtuesi
21/03 14:11
Zhvendoset protesta, demonstruesit nisen drejt Policisë së Tiranës
21/03 13:33
Paloka: Rama s’mund ta mbajë karrigen me policë
21/03 13:30
Momenti i sulmit ndaj Ralf Gjonit me solucion kimik
21/03 13:27
Hetimi për lobimin, Balla: Refuzimi i Bashës, frikë nga Reforma në Drejtësi
21/03 13:04
Hetimi për lobimin, Basha nuk shkon në Prokurori: Thirrja, e panevojshme
21/03 12:07
Zv.ambasadorja e SHBA: Reforma në Drejtësi nuk ka dështuar
21/03 12:03
Protestuesit hedhin tymues dhe kapsolla ndaj policisë
21/03 12:01
Kryemadhi: Populli ai që drejton opozitën. Këtë s’kuptojnë ndërkombëtarët
21/03 11:58