Të huajt pastrojnë plazhin e Durrësit
15/04/2018 20:20

Kristina është nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe jeton e punon prej 3 vitesh në Durrës. Këtë të dielë ajo dhe vajza e saj iu bashkuan thirrjes qytetare për të pastruar plazhet e Durrësit.

Nisma greke nuk prek Shqipërinë. Kufiri detar, ndryshe nga pakti i 2009. Fitojmë det
20/10 22:32
“Portalet, tradhti kombëtare”. Drejtuesit e mediave online: Të publikohen emrat
20/10 22:01
Gjoba, përgjuan klientët. Në listën e komisionerit edhe hotel Plazza
20/10 21:33
Ndryshon qendra e Fierit. Shtrati i lumit Gjanicë po rehabilitohet
20/10 20:11
Sonte në Gjurmë Shqiptare, sa vlente ushtria e diktaturës
20/10 15:29
Kotzias dorëzon “stafetën”: Zgjerojmë ujërat territorialë në Perëndim
20/10 15:06
Laboratori i heroinës në Has, policia vijon veprimet
20/10 14:47
Fatura e shkollimit, fëmijët nuk paguajnë dot biletat e transportit
20/10 12:42
Plehrat kërcënojnë Fierin, fusha e mbetjeve në Sheq i afrohet qytetit
20/10 12:31
Berat, së shpejti nis rehabilitimi i rrugës së Kalasë
20/10 12:27
Kovaçi i fundit. Trashëgimi prej 5 brezash në punën me hekurin
20/10 12:25
Virozat e stinës, fluks në Pediatrinë e Elbasanit
20/10 12:21
Pa koment – Kurbin, 11 të proceduar për tjetërsimin e tokës
20/10 11:39
Parashikimi i Motit 20 Tetor 2018
20/10 09:14
Parandalimi i anomalive, Mjekët: Kontroll që gjatë shtatzënisë
19/10 18:45
Rikonstruktohen bibliotekat, në njësinë 10 shtohen edhe 500 tituj të rinj
19/10 15:36
Koncesionet, 53 miliardë lekë. Fatura për 16 kontratat më të mëdha koncesionare
19/10 15:28
Para greke dhe në Shkup; Mediat në Maqedoni heshtin mbi skandalin
19/10 15:15
Aksidenti te çimento në Elbasan, edhe një i plagosur
19/10 15:13
Gjykata lë në burg Stresin
19/10 14:29