Presidenti Meta ka një këshillë
19/10/2017 00:00

Teksa tensionet politike janë nxehur për shkak të dojes “Habilaj” dhe përfshirjes së emrit të ish ministrit Saimir Tahiri, kreu i shtetit Ilir Meta këshillon që dita të nisë me ecje.