Përkujtohet Azem Hajdari. Ceremoni për 20-vjetorin e vdekjes në Tiranë
12/09/2018 17:14

20 vjet nga vrasja e një prej figurave të rëndësishme të lëvizjes së dhjetorit ’90 dhe një prej themeluesve të Partisë Demokratike, Azem Hajdari vlerësohet si një figurë epokale, që ka lënë gjurmë me vlerat, por edhe kurajon e tij.

Kandidati i parë për kryeprokuror. Olsian Çela, njeriu që hetoi grabitjen e parë në Rinas u regjistrua në KLP
19/04 21:02
Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar
19/04 20:59
Ndryshojnë drejtoritë arsimore/ Shahini: Do të shpërndahen në të gjitha bashkitë e vendit
19/04 20:19
Cilësia e mësimdhënies, studentëve u dërgohet “Sondazhi Kombëtar”
19/04 15:22
Karta e Studentit, Rama: Shpërndahet brenda muajit tjetër
19/04 14:59
Pa Koment – Shkatërrohet me eksploziv pallati 5-katësh në Poliçan
19/04 14:46
Pa Koment – Shkatërrohet me eksploziv pallati 5-katësh në Poliçan
19/04 13:10
Latinoamerikanët e Hip Hop, në histori me albumin e parë
19/04 12:59
Holanda po kthehet në narkoshtet
19/04 12:57
Wake Up/ Pashka, Pastori ka një mesazh për shqiptarët dhe politikanët në vend
19/04 12:38
Pakti për Universitetin, Rama: Bëmë realitet zotimet kryesore
19/04 12:29
Me ujin e pijshëm, edhe baltë në 4 fshatra të Korçës
19/04 12:23
Pa Koment – Alarmuan policinë, gjenden mbi Vuno turistët belgë
19/04 12:21
Një strehë për kryefamiljaret e dhunuara, divorcuara, apo vejushat
19/04 12:19
Pa Koment – Gara për kryeprokuror, Olsian Çela regjistrohet zyrtarisht në KLP
19/04 12:04
Lushnje, pastruan kanalet por bllokuan rrugën me mbetje
19/04 12:01
Parashikimi i Motit 19 Prill 2019
19/04 09:22
Biznesmeni Çausholli në prokurori. I bëri shantazh mediave, ka dy kallëzime në adresë të tij
18/04 20:06
Sulmi ndaj policisë në Elbasan. Dëshmojnë 4 efektivët për ngjarjen në tregun agro-ushqimor: Nuk pamë gjë!
18/04 20:00
Bulevard i ri në Kashar, në zonën problematike me infrastrukturën
18/04 15:40