Pa Koment / Makina përmbyset në Tiranë-Durrës
14/02/2018 09:40

Rruga e lagësht dhe moti i keq ka sjellë jo pak probleme në qarkullim, ku vetëm mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës kanë ndodhur dy aksidente.

Pa Koment – “Pasha po vijmë”, protestuesit nisen drejt Tiranës
26/05 09:37
Pa Koment – Protesta, 1500 forca policore të angazhuara
26/05 09:28
Parashikimi i Motit 26 Maj 2018
26/05 09:09
Gjeologu i bimëve mjekësore; Trashëgimia e lënë nga gjyshja
25/05 20:18
“Miss” bixhozi; Kuotohen edhe vajzat pjesëmarrëse në spektaklin e bukurisë
25/05 20:15
Fal gjakun pas 21 vitesh; Dëshmon në Gjykatë gruaja e viktimës
25/05 20:13
Vdes një javë pas operacionit; Familjarët akuzojnë mjekun
25/05 20:12
Në rrugë gruaja e Enea Ftojit…
25/05 20:10
Padrejtësia për djalin e vrarë, Mihali kallëzon prokurorin, gjyqtarët dhe oficerin e policisë gjyqësore
25/05 20:09
Homazhet e lamtumirës për Akademik Kolec Topallin
25/05 15:42
Masat e policisë për protestën, 1500 efektivë në terren
25/05 14:51
Grabitja e Prokurorisë së Durrësit, policia ndalon 3 persona
25/05 14:27
U iku nga salla e gjyqit, “detyrim paraqitjeje” për dy policët
25/05 14:13
Bllokohet mishi nga Brazili, AKU: 53.1 ton për tregun shqiptar me salmonelë
25/05 13:54
Gjykata e Vlorës, pas arratisjes së të dënuarit policia çon forca shtesë
24/05 20:38
Hetimi për Enea Ftojin: Çfarë ndodhi gjatë arrestimit?!
24/05 20:29
Vrasja e të riut për një karikues, rrëfimi i prindërve të Marvi Mihalit: Drejtësia po na vret për së dyti
24/05 20:26
CEZ, harrohen në gjykatë. Zvarritet gjyqi për mashtrim
24/05 15:18
Gjykata e Vlorës, pas arratisjes së të dënuarit policia çon forca shtesë
24/05 15:15
Grabitja në Durrës, në zyrën e prokurorit që hetonte vjedhje tokash
24/05 15:13