Pa Koment – “Lironi vëllezërit tanë”, tifozët kuksianë në stadium
19/04/2018 10:29

Në ndeshjen e djeshme Kukësi-Laçi, në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë, tifozët kanë protestuar me pankarta dhe brohorima për lirimin e 11 kuksianëve të arrestuar për protestën në rrugën e Kombit.