Pa Koment – Grekët me parulla nacionaliste: Vorio Epiri është grek!
08/11/2018 12:01

Shtetasit grekë që kanë mbërritur në Bularat për ceremoninë e varrimit të Kostandinos Kacifas po bëjnë thirrje për 35-vjeçarin që e konsiderojnë hero dhe për Vorio Epirin.

Pas djegies së banesës, familja gjirokastrite bën apel për ndihmë
21/11 12:14
Elbasan, qytetarët ankohen për mbifaturimin e energjisë
21/11 12:08
Protestat për Unazën e madhe, Rama: S’ka dëmshpërblim për paligjshmërinë
21/11 11:43
Thesaret e detit, AFP: Si po grabitet pasuria shqiptare
21/11 11:35
Policia: Si të qarkulloni në dëborë dhe akull
21/11 10:57
Të jetosh mes naftës! Kuçovë, puset në oborre ndotin mjedisin
21/11 10:01
Pa Koment – Probleme nga reshjet, bllokohet rruga në hyrje të Gjirokastrës
21/11 09:58
Parashikimi i Motit 21 Nëntor 2018
21/11 09:34
Unaza e Re, 102 familje do marrin paratë. 17 persona me më shumë se një ndërtim
20/11 20:12
“Lazarati”, kërcënohen gazetarët. Pas vendimit qëllohen me karrige edhe gjykatësit
20/11 17:04
Veliaj: Banorët te Unaza e Re janë paraqitur për shpronësimin
20/11 15:59
Pa Koment – Kaosi pas vendimit për “Lazaratin”
20/11 15:16
Zguri: “Partitë të tregojnë paratë”
20/11 15:10
Policët, konkurs si maturantët nga frika se del teza
20/11 15:08
Pa Koment – Pas Dardhës, edhe Thethi zbardhet nga bora
20/11 12:37
Shembet ura në Lushnje, izolohen fshatrat e Divjakës
20/11 12:21
Gurët bien mbi shtëpi në Torovicë, rrezikohen familjet
20/11 12:06
Rreziku nga rezervuari, Roskoveci nuk ka parà për mirëmbajtjen e digës
20/11 12:05
Moti i keq pengon punën në Portin e Vlorës, por jo në Durrës
20/11 11:49
Fshati që rrezikon të kthehet në ishull prej reshjeve
20/11 11:22