OSBE, kritika për ligjin e medies: I jep AMA-s fuqi për të ndikuar në lirinë e shprehjes
23/07/2019 15:24

Përfaqësuesi i OSBE-së për Lirinë e Medias, Harlem Désir, i dërgoi kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, një kërkesë për rishikim ligjor mbi ndryshimet në Ligjin për Media Audiovizuale në Shqipëri, Ligjin për Komunikimet Elektronike dhe dispozitat tjera përkatëse, lidhur me rregullimi i llojeve të caktuara të përmbajtjeve të ofruara përmes internetit.

Ishte dëmtuar nga tërmeti, konvikti në Kamëz shembet me eksploziv
13/12 16:18
Shembet me eksploziv konvikti në Kamëz, ishte dëmtuar nga tërmeti
13/12 16:11
Rama dhe Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 mln euro, do shkojnë për ata që kanë nevojë
13/12 16:10
Librazhd/ Çifti vetëhelmohet pas dasmës. 19 vjeçarja humb jetën, bashkëshorti në gjendje të rëndë
13/12 15:26
Buxheti për tërmetin, Qeveria planifikon 162 mln euro për rindërtimin
13/12 15:20
Ujësjellësi pezullon faturat, të dëmtuarit nga tërmeti në Tiranë e Durrës nuk do të paguajnë
13/12 15:17
Shëmbet shkolla e re në Durrës, u ndërtua në 2007, ish-drejtori: Ishte me probleme në ndërtim
13/12 15:15
Sot derbi Partizani-Tirana/ Zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania”
13/12 14:49
Diskutohet Buxheti 2020/ Në komision projekt buxheti me ndryshimet për tërmetin
13/12 14:49
Helmohet cifti i sapomartuar/ 5 ditë pas dasme. Vdes nusja 19-vjecare, dhëndri në gjendje të rëndë
13/12 14:49
Masazhi tajlandez i shpinës, pjesë e trashëgimisë UNESCO!
13/12 14:33
Shtëpitë me 10 mijë euro më pak/ Durrës, pas tërmetit tregu imobiliar merr goditje të rëndë
13/12 14:32
Pallati i dëmtuar te “Shkëmbi i Kavajës”, banorët refuzojnë të futen brenda
13/12 14:15
Po punonin për shembjen e shkollës/ Ndërtesa rrëzohet papritur, rrezikoi jetën e punëtorëve (video)
13/12 13:45
“Hiqni depozitat nga tarraca”/ Pas tërmetit u kërkohet banorëve t’i largojnë, janë të rrezikshme
13/12 13:30
Brenda dhomës së çiftit që u vetëhelmua, kishin vetëm 5 ditë martesë
13/12 13:20
Vidhen shpendët e festave/ Lushnjë, banorët bëjnë roje natën për të ruajtur gjelat e detit
13/12 12:54
Plehrat drejt fshatit/ Shtohen pirgjet me mbetje pranë fshatit Zharrëz
13/12 12:38
Aksidenti në Shkodër/ Makina përplaset me kolonën, humb jetën pasagjeri 26-vjeçar
13/12 12:32
Top Talent në Top Channel/ Sezoni i tretë nis në janar, gati audicionet!
13/12 12:30