Nafta, hetim Ministrisë së Brendshme
30/11/2011 20:00

Zgjerohet më tej skandali për cështjen e naftës përgjatë viteve 2009-2010. Punonjës të Ministrisë së Brendshme dhe Agjencisë së Prokurimit Publik janë nën hetim nga njësia task forcë, të paktën deri më tani, si të dyshuar se kanë shpërdoruar detyrën pas verifikimeve të kryera në tre tendera për naftën që i përkasin vitit 2009.

“Non grata” nga Meta, Boshardt: OSBE është për dialog
18/11 23:03
Bushi dhe Bogdani kujtojnë kur nisën karrierën: Së fundi Tirana po krenohet për shumë gjëra
18/11 22:05
Deklarimi në Top Channel. I dërguari Trump për fenë: Deradikalizimi i vështirë
18/11 20:48
Pasi siguroi vazhdimësinë e portës kuqezi, Foto Strakosha ka një mesazh
18/11 19:58
Viruset po bëhen rezistentë/ Mjekët: Kujdes me antibiotikët, mos i përdorni pa vend
18/11 19:42
Hashash në shkollë/ Shitet pranë shkollës së turizmit në orën e pushimit
18/11 19:41
AKU bllokon helmet e ndaluara/ U kapën në doganën e Hanit të Hotit, kthehen mbrapsht
18/11 19:35
Radhë rraskapitëse në hipotekë në Vlorë/ Nuk regjistrohen pronat me vendim gjykate
18/11 17:50
“Kombëtarja” mbjell pemë, Veliaj bën bashkë legjendat e futbollit shqiptar
18/11 16:08
Taksat për të dypunësuarit, Tatimet bëjnë gati modelin e ri. Nis nga një janari
18/11 15:47
Për pensionistët s’ka para/ Financat: Do shikojmë projektet me mosrealizim
18/11 15:38
Gjobë për flamurin kuq e zi/ Po festonte në Krajë, arrestohet e dënohet nga Mali i zi
18/11 15:32
Akuza të reja për Bajrat, Prokuroria do rëndojë pozitën e të arrestuarve të grupit
18/11 15:27
Tre të arrestuar, 35 patenta të pezulluara dhe 79 gjoba të vendosura vetëm gjatë fundjavës
18/11 14:53
Linjë ujore Pogradec-Ohër/ Trageti turistik nis lundrimet në pranverë
18/11 14:42
Gara për kryeprokuror, lista me kandidatët nuk është dorëzuar ende në Kuvend
18/11 12:59
Meta për gratë dhe fëmijët në Siri: Urgjent qendra rehabilitimi për të kthyerit
18/11 12:58
Rezistenca ndaj antibiotikëve, mjekët: Mos i përdorni në mënyrë abuzive
18/11 12:58
Propozimi në Gjirokastër/ Gjoba për ndotjen e përrenjve, për qyetarët që hedhin plehrat në ujë
18/11 12:13
Vidhet gjatë natës kisha e Shën Thanasit, merren 4 arka me para
18/11 12:10