Lirohet Armir Grima, nuk ka prova se ish-trajneri shiti ndeshjet
22/10/2019 12:47

Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së femrave në futboll dhe ish-portier i Vllaznisë, i arrestuar së bashku me grupin Bajri, është liruar sot nga Gjykata e rrethit Shkodër.

Rruga që prej 3 vitesh s’mbaron/Shkodër-Velipojë, peng i shpronësimeve të 85 familjeve që kanë tokën
19/02 19:32
Berat, abuzimi me pronat/ KLSH: Legalizime në zonën muzeale
19/02 17:14
Tërmeti/ Rama dhe Veliaj i dorëzojnë çelësat e shtëpisë familjes Myftari: Do rindërtojmë gjithçka
19/02 16:40
Të deklarojnë pasurinë brenda 48 orëve! OFL kërkesë Ervis Martinajt dhe vëllezërve Kaçorri
19/02 15:26
Ballsh/ Naftëtarët në grevë urie, kërkojnë dhënien e pagave të prapambetura
19/02 15:23
Punëtorë nga Afrika në Shqipëri/ Zënë vendet për të cilat kompanitë shqiptare nuk gjejnë punëtorë
19/02 15:22
Karnavale në Gjirokastër, po punohen maskat e fundit për fundjavën
19/02 13:54
Shtyhet gjyqi i Çekajt/ Nuk hapet CD-ja e SPAK! Mbrojtja kërkon kohë
19/02 13:53
Braho kundër Ilir Metës: Grushtet e shtetit i bën opozita
19/02 13:51
Biznesmeni ndërtoi shtëpinë, Rama: Nuk do rrimë duke të lavdëruar ty
19/02 13:19
Në ndihmë të fëmijëve autikë/ Jo të gjithë nga fshatrat mund të trajtohen në Gjirokastër
19/02 12:36
Mungesa nga gripi/ Pakësohet numri në klasat e shkollave 9-vjeçare
18/02 20:00
Shtëpia e re e familjes Subashi/ Ka nisur të ndërtohet në Likesh të Shijakut pasi tërmeti i la pas strehë
18/02 19:37
Kalon për gjykim çështja ndaj Agim Kajmakut, akuzat mbeten të njëjta
18/02 19:20
Bypass-i Vlorës, zgjidhet problemi i shpronësimeve
18/02 17:38
Koncesioni për check-up/ PD, padi me 7 akuza në SPAK qeverisë
18/02 17:32
Rama të riut që ishte në kafe: Hajde puno, apo do doganier? Djali: Po, kam mbaruar shkollën
18/02 17:02
Paratë e donatorëve/ Varhelyi: S’do tolerojmë korrupsion
18/02 16:47
Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz
18/02 16:13
Gripi, epidemia po zbutet/ Më pak të prekur në spital me komplikacione
18/02 16:06