Gripi mbush pediatrinë e Elbasanit
10/02/2018 15:33

200-400 raste paraqiten çdo ditë për të marrë ndihmën mjekësore në spitalin pediatrik të Elbasanit, ndërsa shtrimet në spital janë tej kapaciteteve.

Nuk ka kërkim shkencor; Studimi për Universitetet: Shqipëria e fundit në rajon
20/05 20:55
Poçari i fundit i Elbasanit
20/05 20:51
Rehova, fshati që hap dyert për turistët dhe kërkon zhvillimin
20/05 20:48
Hojet e bletëve në Lezhë; Në panair produkte nga Shqipëria, Kosova e Presheva
20/05 20:45
Kemi makinat më të vjetra në rajon
20/05 19:46
Të pushkatuar pa gjyq, ngjarja që tronditi Dibrën në 1946, një natë para konferencës së Pezës
20/05 19:41
“Vettingu, jo në drejtimin e duhur”; Hartuesi i reformës: Politika të rishikojë zbatimin e saj
20/05 16:28
Thirret në Prokurori gazetari i përgjimit
20/05 15:55
Në Lalz priten pishat e “mbillet” betoni
19/05 20:15
Policia reagon pas dy ditësh: Enea nuk u rrah. Kishte ankth, i dhamë “diazepam”
19/05 19:54
“Më rrahën që të pranoja krimet”
19/05 19:42
Një muaj, zjarri toksik. Vazhdon djegia e plastikës nën rrënojat e Everest
19/05 15:26
Intervista me Albert Veliun, gazetari Jetmir Olldashi pranon autorësinë
19/05 15:15
Hetimi për Agron Xhafajn, Prokuroria e Krimeve të Rënda bashkon dosjet
19/05 15:12
Reagimi kundër dhunës, në Tiranë solidaritet por asnjë protestë
19/05 15:10
Dhuna në komisariat, qytetarët e Korçës: Është e papranueshme
19/05 15:06
Enea Ftoj/ Identifikohen policët e dhunës, në qeli policia nuk ka kamera
19/05 15:03
Përfundojnë hetimet për “Balerinën”
19/05 14:56
Parashikimi i Motit 19 Maj 2018
19/05 09:16
Dhuna në komisariate. Në një vit, Avokati i Popullit regjistroi 163 ankesa
19/05 09:15