Gjykata i hap rrugën penalizimit për tregun monopol në Tiranë. “EKMA Albania” 420 mijë usd gjobë
18/06/2019 20:59

Gjykata administrative e apelit i hapi rrugë ekzekutimit të gjobës prej rreth 420 mijë dollarë që autoriteti i konkurrencës ka vendosur ndaj shoqërisë “EKMA Albania” e cila administron tregun agro ushqimor të shumicës në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës.

Promovimi i Shqipërisë në Austri/ Sigma Interalbanian dhe Vienna Insurance Group, mbështetëset kryesore
15/10 20:11
Italia, mbështetje në Samitin e BE/ Conte: Dialog pa kushte, qeveria t’i propozojë një platformë opozitës
15/10 20:05
Edicioni Informativ, 15 Tetor 2019, Ora 19:30
15/10 20:02
Të ushqehesh me borxhe. 19 % e familjeve shqiptare marrin ushqime me listë
15/10 19:58
Një miliardë euro borxh shtetit/ Lista me 11 kompanitë borxhlie ndaj buxhetit të shtetit
15/10 19:55
Fëmijët shqiptarë në Siri/ Gruaja nga Tirana: Vajza më kërkoi ndihmë, po rrezikohen
15/10 19:41
Kushti gjerman për drejtësinë/ Ja gjyqtarja që iku duke shmangur kontrollin e vettingut
15/10 19:38
Racizmi në stadium, dorëhiqet kreu i Federatës Bullgare të Futbollit
15/10 19:25
Diamante në laborator, “më të lirë dhe më etikë”
15/10 18:09
Rritja globale në rrezik, FMN: Nuk ka vend për gabime
15/10 18:09
Zyrtarët e KQZ: Zarfet me vota nuk kanë sindrome infektive
15/10 17:44
Sot vendimi për Shqipërinë, Rama: Vendimarrja nuk ka lidhje me çfarë kemi bërë
15/10 16:42
Trump telefonon Erdogan/ Kërkesa për të ndalur menjëherë sulmin në Siri
15/10 15:58
Edicioni Informativ, 15 Tetor 2019, Ora 15:00
15/10 15:55
Reagon gjyqtari Kuqo: Telefonata vjen nga një grusht kriminel i atdheut
15/10 15:50
Pensionistët, shpërblimi në dilemë/ Financat ende nuk kanë fonde
15/10 15:47
Bashkitë duan më shumë para/ Kryebashkiakët kërkojnë para nga rentat
15/10 15:45
Transformimi i Piramidës, bashkia merr në dorëzim projektin për të nisur punimet
15/10 15:41
Të jetosh në errësirë… Historia e Adivijes nga Elbasani, që u verbua kur ishte 4 vjeçe
15/10 15:35
Biznesi italian, ankohet: “Rënia ekonomike, ndikuan edhe faktorë të brendshëm”
15/10 15:15